Haber Detayı
16 Ağustos 2013 - Cuma 00:00
 
“3 Bin kişi Zafer yürüyüşüne katılacak”
Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Merkez GYK üyesi Ercan Uzun ile eski ADD Başkanı Cavit Göktekin, Zafer Bayramı çerçevesinde düzenleyecekleri etkinlikleri, Afyonkarahisar Gazeteciler Derneği (AGD) Başkanı Mehmet Abdioğulları ile paylaştı.
Gündem Haberi
“3 Bin kişi Zafer yürüyüşüne katılacak”

Zafer Bayramı çerçevesinde Afyon’da düzenleyecekleri etkinlikler hakkında konuşan ADD genel merkez GYK üyesi Ercan Uzun, konuşmasını şöyle sürdürdü; “ADD Genel Merkezi her yıl olduğu gibi bu yılda Afyonkarahisar’da Zafer bayramı etkinlikleri çerçevesinde programlarımız vardı. 24 Ağustos tarihinde ADD Genel Merkez komisyon üyeleri, 25 Ağustos’ta da ise tüm ADD Ege bölgesi şube başkanları Çakmak otelde toplanacaktır.

ADD, 23-24-25 tarihleri arasında Kocatepe’de Gençlik kampı düzenleyeceğini söyleyen GYK üyesi Ercan Uzun, “ Kocatepe’de düzenleyeceğimiz Gençlik kampına Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen 3000 kişi katılacak. Üç gün sürecek olan bu kampa Ege bölgesinden gelecek olan şube başkanlarımızda katılacak. 26 Ağustos tarihinde ise, Afyon’da bulunan bütün ADD üyeleri, Şuhut ilçesinden Kocatepe’ye kadar bir Zafer yürüyüşü yapılacak” dedi.  Ayrıca yine aynı tarihte ADD üyeleri, Utku anıtı önünde bir basın açıklaması yapacağını söyleyen Uzun, bunun akabinde de ilimizdeki şehitlikleri de ziyaret edeceklerini söyledi. >>görüntü

Kaynak: Editör:
Etiketler: Atatürkçü, Düşünce, Derneği, (ADD), Genel, Merkez, GYK, üyesi, Ercan, Uzun, eski
Yorumlar
Haber Yazılımı