Haber Detayı
21 Kasım 2013 - Perşembe 00:00
 
“Bizim Yaptıklarımıza Muhalefetin Hayalleri Bile Ulaşamaz”
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ak Parti iktidarları döneminde Afyonkarahisar’a yapılan yatırım miktarının 6 milyar TL’yi bulduğunu söyleyerek, “Hükümetimiz buraya çok büyük önem veriyor. Bizim yaptıklarımıza muhalefetin hayalleri bile ulaşamaz. Muhalefetin bırakın milletvekillerini, genel başkanlarının dahi burada hiç bir köye, beldeye çivi çıkma ihtimalleri bile yoktur” dedi.
Siyaset Haberi
“Bizim Yaptıklarımıza Muhalefetin Hayalleri Bile Ulaşamaz”

Bakan Eroğlu, bugün geldiği Afyonkarahisar’da programı çerçevesinde partisinin ilçe başkanları ile bir araya geldi. Yerel seçim öncesi çalışmaların değerlendirildiği toplantıda konuşan Bakan Eroğlu, yerel seçimlerin kendileri için çok önemli olduğunu vurgulayarak, Afyonkarahisar’da önceki seçimlerde olduğu gibi bu seçimlerde de en iyi başarıyı almak için çalışacaklarını söyledi. Bakan Eroğlu konuşmasında şunları söyledi: “İnşallah mahalli idareler seçimlerinden de hep beraber çalışacağız ve Afyonkarahisar ile birlikte Türkiye’ye çok daha güzel hizmetleri kazandıracağız. Bunun azmi ile çalışıyoruz. Biz milletin bağrından çıktık. Dolayısı ile millete hizmet etme sevdamız aşkımız var. İnşallah bunu gerçekleştireceğiz. Maksadımız bu. Afyonkarahisar’dan Başbakanımızda çok memnun. Yerel seçimlerde Afyonkarahisar’daki bu heyecanı, dinamizmi koruyup, birlik ve beraberlik içerisinde tamamlayacağız.”

“Muhalefetin Bırakın Milletvekillerini, Genel Başkanlarının Dahi Burada Bir Çivi Çakamaz”

Konuşmasında AK Parti iktidarının Afyonkahisar’a gerçekleştirdikleri yatırımlardan da bahseden Bakan Eroğlu, yatırımları eleştiren muhalefet partilerine de yüklenerek, “Biz bayramlarda sürekli müjdeler veriyorduk. Dini ve milli bayramlarda bugüne kadar Afyonkarahisar için 105 müjde verdik. Bunun 75 tanesini yaptık. Afyonkarahisar Afyonkarahisar olalı böyle yatırımlar görmedi. Bakın barajlar, göletler, yollar, hızlı tren, havaalanı, okullar, hastaneler ve TOKİ’nin yatırımları, yani Afyonkarahisar’da muhteşem bir dönüşüm var. Bunu herkes fark ediyor. Fark etmeyen yok. Afyonkarahisar’a hizmet ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz. Hükümetimiz buraya çok büyük önem veriyor. İktidarımız döneminde Afyonkarahisar’a yapılan yatırım miktarı bu yıl sonu itibari ile yaklaşık 6 milyar TL’ye çıkacak. Bu AK Partinin aslında Afyonkarahisar’daki özverisi ve yazdığı büyük destandır. Bizim yaptıklarımıza muhalefetin hayalleri bile ulaşamaz. Muhalefetin bırakın milletvekillerini, genel başkanlarının dahi burada hiç bir köye, beldeye, ilçeye çivi çıkma ihtimalleri bile yoktur. Biz yapıyoruz, biz yapacağız. Vatandaşlarımız bunu böyle bilsin, hizmete devam edeceğiz” diye konuştu. Toplantıya, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Halil Ürüb, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Genel Meclis Başkanı Salih Sel ile AK Parti ilçe başkanları katılırken, toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.>>iha

Kaynak: Editör:
Etiketler: Orman, Su, İşleri, Bakanı, Prof, Dr, Veysel, Eroğlu, Ak, Parti, iktidarları, dön
Yorumlar
Haber Yazılımı