Haber Detayı
09 Şubat 2018 - Cuma 21:02
 
2019 TÜRKİYE İÇİN MİLAT OLACAK
AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Şuhut ilçesinde partililerle bir araya geldi. Başkan Yurdunuseven 2019 seçimlerinin öneminden söz ederek Türkiye için milat olacağını söyledi.
Siyaset Haberi
2019 TÜRKİYE İÇİN MİLAT OLACAK

AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Şuhut İlçe Başkanlığının haftalık olağan toplantısına katılarak, partililerle birlikte AK Parti Grup Başkan Vekili Bülent Turan'ın mesajını dinlediler.

 

“Cumhurbaşkanlığı sistemi ile birçok sorun ortadan kalkacak”

 

Toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, “2019 seçimleri çok önemli bir dönüm noktası olacaktır. Bu yüzden siz değerli Şuhutlu kardeşlerime bu noktada çok büyük görevler düşüyor. 2019 yılında yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerini birinci turda alarak Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ıbaşkan yapacak ve başkanlık sisteminin uygulamasınaböylelikle ülke olarak başlamış olacağız. Uygulama ile birlikte birçok sorunu da ortadan kaldırmış olacağız.Değerli kardeşlerim 2019 yılı seçimleri bu nedenle Türkiye için milat olacak” dedi.

 

“Daha büyük yatırımlar Türkiye’yi bekliyor”

 

Yurdunuseven konuşmasında, “2019 yılında yapılacak seçimlerde göstereceğimiz başarı ile birlikte Türkiye Cumhuriyeti önüne geçilemeyecek bir ülke konumunda olacaktır. Yani vatandaşlarımız daha gelişmiş, daha müreffeh, daha güçlü ve dünyada sözü daha fazla geçenbir ülkede yaşayacaklar. Millete hizmet için yapılacak çok daha işlerimiz var.Halkımızın taleplerini tek tek not alıyor ve bunları Ankara'ya milletvekillerimize, bakanlarımıza iletiyoruz. AK Parti iktidara geldiği günden bugüne kadar yıllardır vatanın her bir köşesine halkın talepleri doğrultusunda yatırım yaptı. Yaptıklarımız yapacağımız işlerin teminatıdır. 2019 seçimlerinin ardından daha büyük yatırımlar Türkiye'yi bekliyor. Allah yar ve yardımcımız olsun” ifadelerine yer verdi.  

Toplantı karşılıklı görüş alışverişinin ardından sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 2019, TÜRKİYE, İÇİN, MİLAT, OLACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı