Haber Detayı
29 Temmuz 2016 - Cuma 20:45
 
46. TSYD EGE KUPASI AFYON'DA
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 4- 20 Ağustos tarihleri arasında ilimizin ev sahipliği yapacağı 46. TSYD Ege Kupası öncesi EQUIPE TRAVEL Organizasyon Sorumluları ve idare ekibini makamında kabul etti.
Spor Haberi
46. TSYD EGE KUPASI AFYON'DA

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ın seçim projesi olarak açıklayıp geçen yıl ilimize kazandırdığı Spor Kompleksi, Türk ve dünya futbolunda dikkat çekmeye ve ilgi görmeye devam ediyor.

Açıldığı ilk yıl, yurtiçi ve yurtdışından onlarca kulübün hazırlık kampı yaptığı, Fenerbahçe, Antalyaspor, Olympique Marseille ve Olympiakos'un özel bir turnuvada karşı karşıya geldiği Spor Kompleksi bu kez de 46. Türkiye Spor Yazarları Derneği Ege Kupası'na ev sahipliği yapacak.

Türkiye profesyonel liglerinde yer alan dördü Süper Lig takımı olmak üzere 16 takımın mücadele edeceği 46.TSYD Ege Kupası öncesi EQUIPE TRAVEL Organizasyon Sorumluları ve idare ekibini makamında kabul eden Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, turnuva ile ilgi bilgi aldı.

Ziyarete, FC EQUIPE Teknik Direktörü Güvenç Kurtar, DFB-Deutscher Fußball-Band e.V. Almanya Futbol Federasyonu Menajeri ve FC EQUIPE İdari Menajeri Hayati Coşkun, FC EQUIPE Fransa Yöneticisi Hikmet Şirket, EQUIPE TRAVEL Organizasyon Sorumlusu Yakup Hamarat ve Belediye Spor Tesisleri Birim Sorumlusu İbrahim Yılmaz katıldı.

Kaynak: Editör: Numan Bangir
Etiketler: afyon haberleri
Yorumlar
Haber Yazılımı