Haber Detayı
13 Kasım 2015 - Cuma 17:46
 
60. YAŞ DAVETİ
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Atatürk İlkokulu Okul Aile Birliği'ni makamında kabul etti. Atatürk İlkokulu'nun geçen hafta yapılan genel kurulunda, tamamen yenilenen Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a nezaket ziyaretinde bulundu.
Gündem Haberi
60. YAŞ DAVETİ

Okul Aile Birliği Başkanı Selçuk Altuntuğ nezaretinde gerçekleşen ziyarete; Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri; Ömer Mazi, Birgül Kaya, Fatma Binbaş ve Lütfiye Gölünük katıldı.

 

ESKİ MEZUNLARLA ETKİNLİK

Genç ve ufku açık bir yönetim oluşturduklarını belirten Atatürk İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanı Selçuk Altuntuğ, Atatürk İlkokulu'nun eğitim, spor ve diğer alanlardaki başarılarını arttırmak için özveriyle çalışacaklarını söyledi. Sosyal ve kültürel etkinliklere ağırlık vereceklerini kaydeden Altuntuğ, bu yıl Atatürk İlkokulu'nun kuruluşunun 60 yılı olduğunu belirterek, "Bu özel günü eski mezunların da davet edileceği bir etkinlikle kutlayacağız" dedi. Atatürk İlkokulu Aile Birliği Yönetim Kurulu'na hayırlı olsun dileklerini ileten Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, çalışmalarında başarılar diledi.>>>Haber Merkezi 

Kaynak: Editör:
Etiketler: afyon, haber, atatürk, okul, aile, birliği,
Yorumlar
Haber Yazılımı