Haber Detayı
13 Kasım 2015 - Cuma 14:54
 
“78 MİLYON VATANDAŞI HİÇ AYRIM YAPMADAN KUCAKLAYACAĞIZ”
Bir dizi temaslarda ve ziyaretlerde bulunmak üzere Afyonkarahisar’a gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Şuhut ilçesini ziyaret etti. Bütün herkesi kucaklayacaklarını ifade eden Bakan Eroğlu, “Türkiye’de her iki kişiden birisi AK Partiye oy verdi. Ama AK Partiye oy vermeyenler kati surette mahsul olmasın onları da kucaklıyoruz. AK Parti 78 milyon vatandaşımızı hiç ayırım yapmadan kucaklayacağız” dedi.
Siyaset Haberi
 “78 MİLYON VATANDAŞI HİÇ AYRIM YAPMADAN KUCAKLAYACAĞIZ”

1 Kasım seçimlerinde aldıkları oy oranı ile 5’inci sırada yer alan Şuhut ilçesinde temaslarda bulunan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ve Milletvekilleri Hatice Özkal, Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez, AK Parti Şuhut İlçe Başkanı Gültekin Özdemir, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt ve İlçe protokolü tarafından Şuhut girişinde karşılandı. Bakan Eroğlu, Şuhut halkına 1 Kasım seçimlerinde verdiği destekten dolayı şükranlarını sundu. İlçe binasında partililere seslenen Bakan Eroğlu, “Yatırımlar ve hizmetler artarak devam edecek. Sizlerin bize olan güvenini boşa çıkarmayacağız. Şuhut’a, Afyonkarahisar’a ve ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

 

MİLLETİMİZE ŞÜKRAN BORÇLUYUZ

AK Parti Şuhut İlçe Başkanlığının ardından Belediye Başkanı Recep Bozkurt’u ziyaret eden Bakan Eroğlu, coşkulu ve havai fişek gösterileri ile karşılandı. Belediye binası önünde kalabalığa hitap eden Bakan Eroğlu, 1 Kasım seçimlerinde Şuhut halkının verdiği desteğe teşekkür etti.  Eroğlu, “Şuhut İlçesine bir teşekkür etmek için geldiğini söyleyerek, “Marifet iltifata tabidir. Milletimiz 1 Kasımda yapılan Genel Seçimlerde yüzde 49,5 oyla muhteşem bir seçime imzasını attı ve tarihe geçti. Özellikle ben bu konuda tüm milletimize gönülden teşekkür ediyorum. Millet Türkiye’de oynanan oyunu gördü ve Allaha Şükür 1 Kasımda oynanan oyunu bozdu. Bu bakımdan milletimize şükran borçluyuz. Bunu açık yüreklilikle söylüyorum kazanan Türkiye olmuştur” diye konuştu.  

BİZİM İÇİN BÜYÜK BİR GURUR

Türkiye’de her seçimde oyunu artıran ve Dünya’nın tek partisinin AK Parti olduğunu ifade eden Bakan Veysel Eroğlu, konuşmasına şöyle devam etti; “Afyonkarahisar’da 1950 yılından bu yana %63,5 oyla bir rekora imza attık. Bu bakımdan bütün Afyonkarahisar’lıları yürekten kutluyorum. Çünkü Afyonkarahisar çok önemli Kurucu Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan AK Partiyi Afyonkarahisar’da kurdu. Cumhurbaşkanımız Genel Başkan iken daima şunu söylerdi; ‘Biz Afyonkarahisar’dan yola çıkmıştık’ gerçekten bu bizim içinde büyük bir gurur vesilesidir. Çünkü bu toraklar mübarek topraklardır şehit kanlarıyla yoğrulmuş ve zafere imza atılmış Cumhuriyetin kurulduğu topraklardır.”

HERKESİ KUCAKLIYORUZ

13 yıllık AK Parti iktidarı döneminde destansı ve muhalefetin hayal bile edemeyeceği büyük yatırımlara hizmetlere imza atıldığını ve destan üstüne destan yazıldığını belirten Bakan Veysel Eroğlu, “Artık yapılacak daha büyük hizmetler var. Bizde bu hizmetleri yapacağız, özellikle Türkiye’de her iki kişiden birisi AK Partiye oy verdi. Ama AK Partiye oy vermeyenler kati surette mahsul olmasın onları da kucaklıyoruz. Çünkü AK Parti 78 milyon vatandaşımızı hiç ayırım yapmadan kucaklayacağız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın ne hizmet gerekiyorsa oraya hizmet yapacağız bu bizim partimizin temel siyasetidir adı da Adalet ve Kalkınma Partisidir. Adaletli yöneteceğiz, eşit bir şekilde insan haysiyetini dikkate alarak Türkiye’de muhteşem bir gelişim sağlayacağız” dedi.  

DADAK KÖYÜMÜZE GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR

Türkiye’nin büyümeye devam ettiğini ve bunun içinde çalışmaların artarak devam edeceğini söyleyen Eroğlu, konuşmasını şu sözlerle sürdürdü; “1 Kasımdan seçimlerinden sonra bütün Türkiye’yi geziyorum. Daha geçen hafta Kütahya ilimizi ziyaret ettim. Daha sonra Burdur’a gideceğim ve vatandaşlar şunu söylüyor; ‘1 Kasımda ülke rahatladı, millet rahatladı. Ne kadar şükretsek azdır’ dediler. Çünkü biz her zaman şunu söylüyoruz; sözde kararda milletindir. Millet gereğini yaptı.  Ben emeği geçen bütün kardeşlerime teşekkür ediyorum. Ayrıca Şuhut İlçemiz, ilçeler arasında 5’inci sıraya yükseldi. Ama burada Afyonkarahisar’da köylerde 1’inci olan Şuhut Dadak Köyümüzdür. Dolayısıyla Dadak Köyümüze gönülden teşekkür ediyorum.”

GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE İÇİN MÜCADELE EDİYORUZ

“Türkiye’yi küresel bir güç olarak, geleceğe hazırlayacağız” diye konuşan Bakan Eroğlu, “Şunu özellikle ifade edeyim hükümet kurulacakmış diye düşünmedik, son gün son saate kadar çalışan hükümetiz. Neticede eylem planı ile alakalı hemen hangi kurum ne yapacak ilk 100 günde Allah nasip ederse Bakanlar Kurulu veya Bakanların imzasıyla olacak bütün taahhütlerimizi vaatlerimizi yerine getireceğiz. Çünkü AK Parti sözünün eri bir partidir. Ayrıca kanunla olacak bazı çalışmaları da biran önce mecliste yemin merasimi ardından, hükümet kurulması daha sonra hükümet kurulması güvenoyu yıldırım hızıyla bütçeler ve yıldırım hızıyla gerekli acil konunlar çıkarılacak ve Türkiye’yi küresel bir güç olarak, büyük bir güç olarak geleceğe hazırlayacağız. Bunun sözünü veriyoruz” şeklinde konuştu.

DADAK KÖYÜNÜ YAKINDAN TAKİP EDECEĞİZ

Konuşmasının ardından Bakan Eroğlu, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’u makamında ziyaret etti. Şuhut İlçesinde yapılan çalışmalar hakkında Başkan Bozkurt’tan bilgiler alan Bakan Eroğlu, “Şuhut’a her zaman olduğu gibi bundan sonrada desteğimiz artarak devam edecek” dedi. Daha sonra 1 Kasımda yapılan Milletvekili Genel Seçimlerinde Afyonkarahisar’da köyler arasında 1’inci olan Şuhut’un Dadak Köyündeki vatandaşların her türlü çalışmalarını yakından takip edeceğini bildirdi. Bakan Eroğlu’nun Şuhut ziyaretine Milletvekili Hatice Özkal’ın yanı sıra İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclis üyeleri ile teşkilat mensupları eşlik etti. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Afyon Haber, afyon sondakika haber, afyon haber,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
 “78 MİLYON VATANDAŞI HİÇ AYRIM YAPMADAN KUCAKLAYACAĞIZ”
 “78 MİLYON VATANDAŞI HİÇ AYRIM YAPMADAN KUCAKLAYACAĞIZ”
 “78 MİLYON VATANDAŞI HİÇ AYRIM YAPMADAN KUCAKLAYACAĞIZ”
 “78 MİLYON VATANDAŞI HİÇ AYRIM YAPMADAN KUCAKLAYACAĞIZ”
 “78 MİLYON VATANDAŞI HİÇ AYRIM YAPMADAN KUCAKLAYACAĞIZ”
 “78 MİLYON VATANDAŞI HİÇ AYRIM YAPMADAN KUCAKLAYACAĞIZ”
 “78 MİLYON VATANDAŞI HİÇ AYRIM YAPMADAN KUCAKLAYACAĞIZ”
 “78 MİLYON VATANDAŞI HİÇ AYRIM YAPMADAN KUCAKLAYACAĞIZ”
Yorumlar
Haber Yazılımı