Haber Detayı
03 Ağustos 2013 - Cumartesi 05:30
 
“MAKAM VE MEVKİLER GEÇİCİ,ÖNEMLİ OLAN HİZMETTİR”
TOBB 69. Genel Kurulu’nda TOBB Yönetim Kurulu, Konsey ve Komisyon seçimleri yapıldı. Afyonkarahisar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mühsürler, ikinci kez TOBB Ticaret Borsaları Konseyi’ne seçilerek güven tazeledi. Mühsürler, genel kurulu değerlendirdi.
Ekonomi Haberi
 “MAKAM VE MEVKİLER GEÇİCİ,ÖNEMLİ OLAN HİZMETTİR”

ATB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mühsürler, genel kurul ile ilgili düşüncelerini sosyal paylaşım sitesinden paylaştı. Mühsürler; “TOBB 69.Genel Kurulu 31 Temmuz ve 1 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirildi. Desteğimizi ilk seçildiğimiz dönemden beri hiç esirgemediğimiz, büyüğümüz M.Rifat Hisarcıklıoğlu tüm delegelerin oyunu alarak tekrar TOBB Başkanlığına seçildi. Kendisinin büyük özveriyle yürütmekte olduğu bu göreve tekrar seçilmesinden dolayı mutluyuz. Allah kendisinin yar ve yardımcısı olsun. Ayrıca, yine aynı gün yapılan TOBB Ticaret Borsaları Konseyine, Borsalarımız delegelerinin teveccühü ile ikinci kez Afyonkarahisar Ticaret Borsası’nı temsilen seçildim. Makamların, mevkilerin geçici olduğunun ve en önemlisinin hizmet olduğunun bilincindeyiz” açıklamasında bulundu.

“YAPTIKLARIMIZLA ANILMAK İSTİYORUZ”

“Bizler, Afyonkarahisar Ticaret Borsasının başarısı için çalışıyoruz” diyerek açıklamasını sürdüren Mehmet Mühsürler; “Borsamızın devam eden projelerinin tamamlanmasıyla, Borsamızın büyümesinin peşindeyiz. Afyonkarahisar Ticaret Borsasının üyelerine hizmet götüren bir Borsa olması gerektiği inancındayız. Canlı Hayvan Borsası, Merkezde kamulaştırması devam eden Tarım Ticaret Merkezi, Emirdağ ve Dinar’da Hububat Alım Satım Salonlarının yapılarak hayata geçirilmesi memleketimize yapacağımız en büyük hizmet olacaktır diye düşünüyoruz. Bu projelerimizi gönül birliği ile üyelerimizle birlikte gerçekleştirmek istiyoruz. Görev süremiz sona erdiğinde hayata geçirdiğimiz projelerimizle anılmak bizleri herşeyden daha çok mutlu edecektir. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Rabbim bizleri mahcup etmesin” ifadelerini kullandı.>>görüntü

Kaynak: Editör:
Etiketler: TOBB, 69, Genel, Kurulu’nda, TOBB, Yönetim, Kurulu, Konsey, Komisyon, seçimleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı