Haber Detayı
16 Ekim 2018 - Salı 21:04
 
AFDOS üyeleri Suuçtuğu Şelalesi’nde
Afyonkarahisar Doğa Sporları Kulübü (AFDOS) üyeleri hafta sonu hâkim olan güzel havanın tadını SinanpaşaSuuçtuğu Şelalesi’nde çıkardı.
Spor Haberi
AFDOS üyeleri Suuçtuğu Şelalesi’nde

Afyonkarahisar Doğa Sporları Kulübü üyeleri, Sinanpaşa İlçesinde bulunan Suuçtuğu şelalesine yürüyüş düzenledi. Türkiye Dağcılık Federasyonu (TDF) İl Temsilcisi Mitat Şener’in ekip liderliğinde düzenlenen yürüyüşe kalabalık bir sporcu grubu katıldı.
Güzel bir havada ve eşsiz manzaralar karşısında yürümekten büyük keyif alan AFDOS’lu sporcular herkesi bu doğal güzellikleri görmeye çağırarak faaliyet dolayısıyla AFDOS Yönetimine teşekkür ettiler. Şelalede sık sık fotoğraf çeken doğaseverler yürüyüşlerini kayıt altına aldılar.
Faaliyet sonrası bir değerlendirmede bulunan AFDOS Kulüp Başkanı Mehmet Bilgiçer, “Bu hafta yürüyüşümüzü Afyonkarahisar’ın çok güzel yerlerinden biri olan SinanpaşaSuuçtuğu Şelalesine gerçekleştirdik. Bölge mükemmel bir doğal güzelliğe sahip. AFDOS’un genel amaçlarından birisi de bu tür doğa güzelliklerini üyelerimize ve çevremize tanıtmaktır. Katılan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AFDOS, üyeleri, Suuçtuğu, Şelalesi’nde,
Yorumlar
Haber Yazılımı