Haber Detayı
08 Kasım 2016 - Salı 16:59
 
AFJET’DE 'ŞİMŞİR' DÖNEMİ BAŞLADI
Mor beyazlı takımda Cüneyt Tiryakinin ayrılmasından sonra yönetim Ordulu olan Hasan Erkin Şimşir ile anlaştı. Şimşir’in sezon sonuna kadar imza attığı belirtildi.
Spor Haberi
 AFJET’DE 'ŞİMŞİR' DÖNEMİ BAŞLADI

Afyonspor’u iyi tanıdığını ifade ederek takımı yakından tanıdığını dile getirdi. Sel, Hasan Erkin Şimşir’in bütün isteklerini kabul ettiği için kendisine teşekkür ettiği belirtti.

 BAŞARIYA ERİŞMEYİ İSTİYORUZ

Afyonspor iyi bir düzen ile yöneltildiğini belirten Şimşir” Burada iyi işler yapılıyor. Bölgesel Ligden 3.lige çıkmak zor bir iştir. Afyonspor bu zor işi başarmıştır. 3.lig daha iyi burada hedefimiz önce play Of ondan sonra ise şampiyon olmaktır. Bunu başarmak için elimizden geleni yapmak için uğraş vereceğiz. Buradaki imkanlar çok iyi bunu başarmak bence zor olmayacaktır”dedi.  Yapılan imza törenine yönetim kurulu üyeleri katılırken, Şimşir’in sezon sonuna kadar imza attığı belirtildi.

 

Şimşir kimdir?

 İsim:      Hasan Erkin Şimşir

Doğum tarihi:      23 Kas 1963

Doğduğu il:          Ordu  Türkiye

Yaş:        52

Çalıştırdığı takımlar

TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR, OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ, TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR, HACETTEPE SPOR, GENÇLERBİRLİĞİ, KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.     MKE KIRIKKALESPOR     >>>Afyonexpress

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: afyon, haber,
Yorumlar
Haber Yazılımı