Haber Detayı
03 Eylül 2016 - Cumartesi 19:58
 
Afyon belediyespor basketbol takımı forma ana sponsoru parkhayathastaneleri oldu
Türkiye Basketbol Ligi'nde mücadele eden Afyon Belediyespor Basketbol Takımı’nın sponsoru bu yılda PARKHAYAT Hastaneleri.
Spor Haberi
Afyon belediyespor basketbol takımı forma ana sponsoru parkhayathastaneleri oldu

PARKHAYAT Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mustafa Enis Arabacı, Afyon Belediyespor Kulüp başkanı Hüseyin Çetinbaş ile sponsorluk anlaşmasını imzaladı.

Hastane ve Kulüp arasında sponsorluk için düzenlenen imza törenine Türkiye Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Tamer Dişbudak da katıldı.

 

İmza töreni öncesi açıklamada bulunan Afyon Belediyespor Kulüp Başkanı Hüseyin Çetinbaş, “Bu sezon basketbol takımımız anasponsor olarak forma anlaşmasını PARKHAYAT Hastanesi ile yaptı. Yıllardırspora ve sporcuya vermiş olduğu yardımlardan dolayı PARKHAYAT Hastanesi Yönetim KuruluBaşkanı Dr. Mustafa Enis Arabacı’ya kulübümüz adına teşekkürü borç biliyorum. Bu senebasketbolda forma reklamımız PARKHAYATHastaneleri olarak geçecektir.”dedi.

 

PARKHAYAT Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mustafa Enis Arabacıimza töreninde yaptığı konuşmada, “Biz daha öncede Afyon Belediyespor’un basketbol takımına sponsorluk yapmıştık. Biliyorsunuz Park Hastanesi olan ismimizi artık ulusal bir marka olma hedefiyle PARKHAYAT olarak değiştirmiştik. Bu yıl da Afyon Belediyespor basketbol takımı, gerek Belediye Başkanımızın destekleri ve gerekse yönetim kurulu üyelerinin çalışmalarıile çok güzel bir takım oldu, çok güçlü bir takım oldu. Bizim de PARKHAYAT ailesi olarak çorbada tuzumuz bulunsun istedik. İnşallah takımımız bu yıl Afyonkarahisar’ı en iyi şekilde temsil ederek Türkiye 1. Basketbol liginden önümüzdeki yıl Süper Lig’e yükselecektir. Bu hedef için gerekli seyirci desteğininde olduğu malumumuz. Biz de elimizden geldiğince ilimizin bu güzel kulübüne hem maddi yönden hem de sağlık ihtiyaçları yönünden destek olmak için böyle bir anlaşmayı kabul ettik. Bu oluşuma emeği geçen başta sayın belediye başkanımız Burhanettin Çoban’a, kulüp başkanımız Hüseyin Çetinbaş'a, değerli kardeşimiz Tamer Dişbudak'a ve yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerimi sunuyorum ve kolaylıklar diliyorum.Hayırlı olsun inşallah... ”diye konuştu.

Daha sonraPARKHAYAT Yönetim Kurulu BaşkanıDr.Mustafa Enis Arabacı ile Afyon Belediyespor Kulüp Başkanı Hüseyin Çetinbaş ile birlikte sponsorluk anlaşması imzalandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: afyonhaber, afyonhaberleri, park,hayat,hastanesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı