Haber Detayı
29 Temmuz 2019 - Pazartesi 12:39
 
"Afyon bize uğurlu gelecek"
Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu CHP Belediye Başkanları Çalıştayı'na katılmak üzere Afyonkarahisar Sandıklı'ya geldi. Hisar Gazetesi'ne kamp ve Afyon'un gelişimi ile ilgili değerlendirmelerde bulunan İmamoğlu, senkronize olarak çalışmalara devam edeceklerini belirtti.
Siyaset Haberi

31 Mart ve 23 Haziran Yerel Seçimlerinden sonra Cumhuriyet Halk Partisi'nden İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı seçilen İmamoğlu çalışmalara ara vermeden devam edeceklerini bu gibi kamplara her zaman ihtiyaç olduğunu dile getirirken Afyon'dan gayet memnun kaldığını söyledi.

YÜZDE 50'YE SAHİBİZ

CHP Belediye Başkanları Çalıştayı'nda önemli değerlendirmelerde bulunan İmamoğlu, "Biz burada Belediye Başkanlarımızla uyumlu çalışma konusunda toplandık. Hem koordineli çalışma hem de senkronize olarak çalışma üzerine konular konuşacağız. Şu an artık Türkiye'nin yüzde 50'sinin oyuna sahibiz. Bu yüzde 50'yi artık Cumhuriyet Halk Partili belediyeler yönetiyor. Belediye olarak iyi bir hizmet verebilmek adına ve Türkiye'ye hizmet edebilmek adına neler yapabiliriz bunları konuşacağız. Afyon bize uğurlu gelecek inanıyorum" şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: "Afyon, bize, uğurlu, gelecek",
Yorumlar
Haber Yazılımı