Haber Detayı
09 Kasım 2015 - Pazartesi 17:12
 
Afyon Haber - AFDOS Ankara’da
Afyonkarahisar Doğa Sporları Kulübü (AFDOS) Cumhuriyetimizin kuruluşunun 92.yıldönümü ve 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü dolayısıyla haftasonu Ankara’ya bir gezi düzenledi.
Spor Haberi
Afyon Haber - AFDOS Ankara’da

Kiralanan özel otobüsle Ankara’ya hareket eden AFDOS üyelerinin Ankara’da ilk durağı Ulu Önder Atatürk’ün ebedi istirahatgahı Anıtkabir oldu. Anıtkabir’i rehber eşliğinde ziyaret eden AFDOS üyeleri Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmet ve saygıyla andılar. Anıtkabir’in ardından sırasıyla Ulus’ta bulunan Eski Meclis, Vakıf Eserleri Müzesi, Etnografya Müzesi ve Resim Heykel Müzesi ziyaret edildi. Müzelerde geçmişimize dair rastlanan izler AFDOS’lu doğaseverlerin oldukça ilgilerini çekti. Müze ziyaretlerinin ardından ekip Afyonkarahisar’a dönerek geziyi tamamladılar.

Sık sık fotoğraf çekerek gezilerini ölümsüzleştiren doğaseverler bu anlamlı etkinlik dolayısıyla AFDOS Yönetimine teşekkür ettiler.

Ziyaretle ilgili kısa bir değerlendirmede bulunan AFDOS Kulüp Başkanı Mehmet Bilgiçer, Cumhuriyetimizin 92. yıldönümü ve 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü dolayısıyla Ankara’ya bir gezi gerçekleştirdiklerini kaydederek, katılan tüm üyelere teşekkürlerini sundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: afdos, spor, kulübü, afyon, spor
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Afyon Haber - AFDOS Ankara’da
Afyon Haber - AFDOS Ankara’da
Afyon Haber - AFDOS Ankara’da
Yorumlar
Haber Yazılımı