Haber Detayı
18 Aralık 2015 - Cuma 17:52
 
Afyon Haber - Ardında Sadece Mektubu Kaldı
Ardında mektup bırakıp intihar etti Afyonkarahisar'ın Sandıklı İlçesi'nde 5 yıldır huzurevlerinde kalan 65 yaşındaki Himmet Yaşar, ziyarete gittiği oğlunun evinde intihar etti.
Asayiş Haberi
Afyon Haber - Ardında Sadece Mektubu Kaldı

Afyonkarahisar'ın Sandıklı İlçesi'nde 5 yıldır huzurevlerinde kalan 65 yaşındaki Himmet Yaşar, ziyarete gittiği oğlunun evinde intihar etti. Yaşar'ın üzerinden çıkan mektupta, bazı kişilere koyun almak için para verdiği, parayı da hayvanları da alamadığı için helallik vermediği belirtildi.

TAVANA BAĞLADIĞI İPLE İNTİHAR ETTİ

Eşini bir süre önce kaybeden 2 çocuk babası Himmet Yaşar, 2 yıl Afyonkarahisar'da, 3 yıldır da Sandıklı'da huzur evinde kaldı. En son kaldığı Sandıklı Hüseyin Develi Termal Huzurevi'nden birkaç günlüğüne ayrılan Himmet Yaşar, ilçeye bağlı Yumruca Köyü'nde oturan oğlu Ramazan Yaşar'ın yanına gitti. Saat 14.30 sıralarında oğlu ve komşuları evin besihanesinin yanındaki boş depoda Himmet Yaşar'ın tavana bağladığı iple intihar ettiğini gördü. İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri jandarma eşliğinde aşağı indirdiği Yaşar'ın yaşamını yitirdiğini belirledi.

MEKTUBUNDA ANNESİNİN YANINA DEFNEDİLMEK İSTEDİĞİNİ YAZDI

Jandarmanın yaptığı incelemede Himmet Yaşar'ın üzerinde kendi adı ve imzasının yer aldığı bir mektup bulundu. Mektubunda huzurevi sakinleri ve personelinden memnun olduğu ve hiçbir şikayeti olmadığını belirten Yaşar'ın, koyun almak için bazı kişilere para verdiği, ancak parasını da koyunları da alamadığı için hakkını helal etmediğini yazdığı kaydedildi. Yaşar'ın mektubunda annesinin yanına defnedilmek istediğine yer verdiği de belirtildi. Savcının incelemesinin ardından Himmet Yaşar'ın cenazesi Sandıklı Devlet Hastanesi morguna konuldu.>>> Ahmet Dağlı DHA

Kaynak: Editör:
Etiketler: Afyon Haber, Afyon Haberleri, Sandıklı, Asayış,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Afyon Haber - Ardında Sadece Mektubu Kaldı
Yorumlar
Haber Yazılımı