Haber Detayı
18 Aralık 2015 - Cuma 18:00
 
Afyon Haber - Prof. Dr. Özdemir’in Eseri Teçep Ödülünde Mansiyon Aldı
Afyon Kocatepe Üniversitesi Turizm Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şuayıp Özdemir’in Prof. Dr. Ömer Torlak ve Prof. Dr. Remzi Altunışık ile birlikte yazdığı “Pazarlama İlkeleri ve Yönetimi”, kitabı Türkiye Bilimler Akademisi’nin (TÜBA) düzenlediği Bilimsel Telif ve Çeviri Eser Ödülleri Programı (TEÇEP) 2015 yarışmasında sosyal bilimler alanındaki en iyi telif eser dalında 2015 mansiyon ödülü kazandı.
Eğitim Haberi
Afyon Haber - Prof. Dr. Özdemir’in Eseri Teçep Ödülünde Mansiyon Aldı

2015 TÜBA ‘Uluslararası Akademi’, GEBİP ve TEÇEP Ödülleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde düzenlenen törenle Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde sahiplerine verildi.

 

KAYDA DEĞER ESER ÖDÜLÜ

Bilimsel Telif ve Çeviri Eser Ödülleri Programı (TEÇEP) 2015 uygulamasında; Doğa, Mühendislik, Sağlık ve Sosyal Bilimler alanında aşağıda isimleri yer alan toplam 11 eser ‘Telif ve Çeviri Eser Ödülü’nü kazanırken, 8 esere de ‘Kayda Değer Eser (Mansiyon) Ödülü’ verildi. TEÇEP, Türk dilinde uluslararası standartlarda üniversite düzeyinde kitapların yazılmasını ya da yabancı bir dilden her alanda en iyi örneklerin düzgün, anlaşılır ve güzel Türkçe kullanılarak çevrilmesini özendirmek amacıyla her yıl düzenleniyor.>>> Haber Merkezi 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Afyon Haber, Afyon Haberleri, Eğitim,
Yorumlar
Haber Yazılımı