Haber Detayı
03 Kasım 2015 - Salı 21:41
 
Afyon Haber Meydan Sizin Hadi Oynayın Gari
MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Raşit Demirel sosyal medya dan gündemi değerlendirdi.
Siyaset Haberi
Afyon Haber Meydan Sizin  Hadi Oynayın Gari

MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Raşit Demirel sosyal medya dan gündemi değerlendirdi. Demirel’in konuşmaları şu şekilde, “Açılıma "HAYIR" demesi, Ülkenin yağmalanmasına, Milletin soyulmasına "hırsızlığa" HAYIR demesi, Kuran ayetleriyle dalga geçen Egemen Bağış ile 3 bakanın yargılanmasını istemesi, Recep Tayyip'in eş başkan gibi ortalarda dolaşmamasını talep etmesi tabi ki MHP adına YANLIŞ OLMUŞTUR.

PKK ya "HAYIR" dediği için seçim sürecince CHP'nin hedefi olmuştur. Seçim sonucunda bile CHP, oylarının artmamasının nedenini araştırmak yerine, MHP nin düşüşüne sevinmekten geri kalmamıştır.

MHP, "AÇILIM" denen ihanete ve "HIRSIZLIĞA" hayır dediği içinde AKP lilerin doğrudan hedefi olmuştur ve sürekli saldırısına maruz kalmıştır.

Meğer, MHP açılıma da, hırsızlığı da, pkk ya da EVET demeliymiş!

AKP nin oyları düştü, PKK nın partisi meclise girdi Bülent Arınç çıktı HDP yi meclise MHP taşıdı dedi! Çünkü Bülen Arınç iyi bir AKP'liydi ve milletin zekasının ve algısının ne olduğunu çok iyi biliyordu. AKP'nin başarısızlıklarına asla toz kondurmadı.

AKP %49 oldu, CHP liler AKP yi iktidara taşıdınız diye MHP yi suçlamaya başladı,

Yani kısacası açılımcı, tasfiyeci cephenin ortak hedefi MHP oldu.

Sıra şimdi kendisine MHP li süsü verip parmağında zil takılı bir şekilde bekleyen arkadaşlarımızda. Meydan sizin.. Hadi oynayın gari.. dedi Afyon Haber 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Afyon, Haber, Meydan, Sizin, , Hadi, Oynayın, Gari,
Yorumlar
Haber Yazılımı