Haber Detayı
27 Ekim 2015 - Salı 14:07
 
Afyon Haber TARLACI ANKARA AFYONLULAR DERNEĞİ YÖNETİMİNİ MAKAMINDA KABUL ETTİ
Ankara’da faaliyet gösteren Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği Ankara’da görev yapan bürokrat hemşehrilerimizi ziyarete devam ediyor.
Gündem Haberi
Afyon Haber TARLACI ANKARA AFYONLULAR DERNEĞİ YÖNETİMİNİ MAKAMINDA KABUL ETTİ

Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği yönetim kurulu; Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdür Yardımcısı hemşehrimiz Mustafa Tarlacı’ya nezaket ziyaretinde bulundu. Tarlacı’nın makamında gerçekleşen ziyarette dernek genel başkanı Mehmet Ali ÖZERKAN, genel başkan yardımcısı İsmail AYDINKAŞ,  üyeler Samet KARPUZ, Ramazan TEKELİ, İhsan BÜYÜKSÖKMEN ve Ali ERDURMUŞ’da hazır bulundu.

Tanışma ve karşılıklı sohbet şeklinde devam eden ziyarette Tarlacı; Afyonkarahisar’ın ailevi ve sosyal bir takım sorunlarına değindi. Afyon ve Afyonlular için bakanlık nezdinde her türlü yardım ve faaliyeti yapmaya hazır olduklarını ifade ederek bakanlık kapsamındaki projelere gerekli noktalarda ve imkanlar doğrultusunda bakanlık olarak destek verebileceklerini kaydetti. Tarlacı’ya Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği’nin de kurucu üyesi olduğu Egem Platformu bünyesinde organize edilen ve bu sene sekizincisi düzenlenecek olan “Ege İlleri Tanıtım Fuarı” davetiyesi takdim edildi. 12-15 Kasım 2015 tarihleri arası Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenecek Ege İlleri Tanıtım Fuarı’na katılacağını belirten Tarlacı’ya dernek genel başkanı Mehmet Ali Özerkan tarafından dernek rozeti de takıldı.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Tarlacı, derneğin tüm faaliyetlerinde yanlarında olduğunu belirterek yönetim kuruluna da çalışmalarında başarılar diledi.Afyon Haber 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Afyon, Haber, TARLACI, ANKARA, AFYONLULAR, DERNEĞİ, YÖNETİMİNİ, MAKAMINDA,
Yorumlar
Haber Yazılımı