Haber Detayı
29 Temmuz 2019 - Pazartesi 12:28
 
"Afyon'lu kardeşlerimizle hep birlikteyiz"
Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Büyük Şehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek Sandıklı'da katıldığı çalıştayı değerlendirirken gelişmekte olan Afyonkarahisar ile ilgili olarak düşüncelerini aktardı. Bu tür toplantıların önemli olduğunu dile getiren Böcek Antalya'dan Afyon'u komşu olarak takip ettiğini söyledi.
Siyaset Haberi

Kamp sırasında sürekli fikir alışverişlerinde bulunduklarını ve güzel çalışmalar yapacaklarını belirten Böcek ekonomi konusunda en fazla nüfuslu belediyelerle birlik içerisinde olduklarını ifade etti. Emeği geçen herkese teşekkürlerini ileten Böcek toplantının verimli geçeceğini belirtti.

"HER KAMP VE HER TOPLATI ÖNEMLİDİR"

Kamp ile ilgili olarak değerlendirmeler yapan Böcek düşüncelerini Hisar Gazetesi'ne aktardı. Böcek, "Her kamp ve her toplantı önemlidir bu gün de ülkemizin çok güzel illerinden olan Afyonkarahisar'dayız. 31 Mart itibariyle Türkiye'de ekonomi konusunda en fazla nüfusa sahip olan illerin büyükşehir belediye başkanları ve aynı zaman da ilçe belediye başkanları arkadaşlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde son derece verimli bir toplantı olacağını düşünüyorum. Emeği geçen sayın Genel Başkanımıza, yerel yönetimlerden sorumlu Seyyit Torun Başkan'a ve herkese çok teşekkür ediyorum. Çok güzel oldu güzel fikirler orta da ve hala fikirler oluşturmaya devam ediyoruz" ifadelerini kullandı.

"AFYON'U HİÇ AYRI DÜŞÜNMEDİK"

Afyonkarahisar'ın gelişimini yakından takip ettiğini belirten Böcek, "Afyon bizim her zaman yakın bir ilimizdir. 25 yıldır başkanlık yapan birisi olarak söylüyorum Afyon'a dönem dönem hep gelmişimdir. İlk dönem Anavatan Partisi İlçe Başkanlığı dönemimde sayın Başbakanımız Mesut Yılmaz'la çok gelip gitmiştik. Daha sonra da zaten yol güzergahında kullanıyorum ama bunların dışında Afyon'u biz hiç ayrı düşünmedik. Hep birlikteyiz biz bizim Afyon'lu çalışanlarımız, kardeşlerimiz var ve Afyonlular Derneği' de bana çok destek verdi. Ayrıca yerel gazetelerimiz bizim için çok değerli bizi halkımıza en iyi siz anlatırsınız" şeklinde konuştu.

AYSEL BÜYÜKKORKMAZ/ÖZEL

Kaynak: Editör:
Etiketler: "Afyon'lu, kardeşlerimizle, hep, birlikteyiz",
Yorumlar
Haber Yazılımı