Haber Detayı
18 Kasım 2015 - Çarşamba 17:32
 
AFYON’UN GENÇLERİ YETİŞİYOR
Genç ve U 14-15,17 lig olarak farklı kategoride mücadele veren genç futbolcular, soğuk havalara rağmen antrenmanlarına ara vermeden devam ediyor.
Spor Haberi
AFYON’UN GENÇLERİ YETİŞİYOR

Afyonkarahisar Sentetik Çim Sahada, sert ve soğuk rüzgâra rağmen yaklaşan müsabakalar için çok sıkı hazırlanıyor. Afyon Belediyespor olarak mücadele eden genç futbolcular, önlerindeki ilk müsabaka için eksiklerini tamamlayıp galibiyet için harıl harıl çalışıyor.

ANTREMANLAR HIZ KESMİYOR

Yeni katıldıkları ligde zor maçların kendilerini beklediğinin farkında olduklarını ifade eden Antrenör Celalettin Ulu, sadece bu ligde yukarılara tırmanman değil çocuklarımızı da yetiştirmek istediklerini ifade etti. Farklı yaş gruplarında, geleceğin futbolcularını yetiştiren Afyon Belediyespor'da antrenmanlar devam ediyor. Oynanan müsabakalar için sıkı hazırlık yapan gençler, soğuk havaya rağmen antrenmanlarında hız kesmiyor. Afyonkarahisar Sentetik Çim Sahasında antrenmanlara devam eden Afyon Belediyespor  genç takımları antrenörü Celaletttin Ulu, farklı yaş gruplarından oluşan genç futbolcularına çift kale maç, pas, şut gibi çalışmalarla önlerindeki müsabakalara hazırlıyor. Cumartesi günün şut ve pas antrenmanıyla geçiren genç futbolcuların ailelerinden de destek olmak ve izlemek için gelenler vardı. Yeni yükseldikleri lig için daha iyi bir kadroya ihtiyaç duyulduğunu, bunu için gerekli takviye çalışmalarını yapacaklarını vurgulandı.

YÜREKLERİ ISITAN OLAYLAR OLUYOR

Gençlerin antrenmanları esnasında yüzleri gülümseten ve yürekleri ısıtan olayların da olduğunu belirten Ulu, "Antrenmanlarımız esnasında, futbol için ellerinden gelen emek ve gayreti veren futbolcu kardeşlerimize destek olmak için burada simit satan, çekirdek satanlardan tatlı getirenler oldu. Bu kardeşlerimiz sahada bütün emeklerini verirken bizlerden saha dışında elimizden gelenleri yapmamız gerekli. Sporda destek olmadan yükselmek çok zor. >>>Haber Merkezi 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Afyon Haber, genç, oyuncular,
Yorumlar
Haber Yazılımı