Haber Detayı
08 Ekim 2018 - Pazartesi 20:45
 
Afyonkarahisar basınından Afyonkarahisar ve ilçeleri dayanışma derneği'ne ziyaret
Medya ve mülteciler konulu toplantı için Ankara'ya gelen Afyonkarahisarlı yazılı ve görsel basın mensupları Ankara'da Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği'ni ziyaret ettiler.
Gündem Haberi
Afyonkarahisar basınından Afyonkarahisar ve ilçeleri dayanışma derneği'ne ziyaret

Ziyarette Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar İl Müdiresi Münire Burcu, Afyonkarahisarlı basın temsilcilerimizden Afyon Gazeteciler Derneği eski başkanı Mehmet Aptioğulları, Hisar Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Birliktir, A Haber televizyonundan Nail Azbay, Karahisar TV Genel Yayın Yönetmeni Murat Emre ve gazeteci Mecnun Sancak hazır bulundular.

 

Yoğun geçen toplantılarının ardından fırsat bulabilen medya mensupları derneğin Ataç 1 Sokak'taki genel merkezinde dernek genel başkanı Mehmet Ali Özerkan ve kurucu genel başkan Prof. Dr. İrfan Ünver Nasrattınoğlu tarafından karşılandı. Ankara'da üniversite eğitimi gören derneğin gençlik kollarından iki öğrencimizin de hazır bulunduğu görüşme sıcak ve çok samimi bir ortamda yaklaşık iki saat sürdü.

 

Dernek genel başkanı Mehmet Ali Özerkan Afyonkarahisarlı medya mensuplarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti anlatırken "Her Afyonkarahisar ziyaretimizde medya mensubu kardeşlerimizi ziyaret ediyorduk. Biz de bugünkü ziyaretlerinden son derece memnun olduk. İnaniyorum ki ziyaretçilerimiz de bu buluşmadan çok memnun oldular. Onlar da gördüler ki Ankara'da her zaman Afyokarahisarlılara ait bir yerleri var. Bundan sonra tüm basın mensubu kardeşlerimizi Ankara'da misafir etmekten çok memnun olacağız." dedi.

 

Dernek faaliyetleri hakkında bilgilendirmelerde bulunan Özerkan'a, Afyon Gazeteciler Derneği eski başkanı Mehmet Aptioğulları da "Dernek faaliyetlerinizi basınla paylaşımlarınız sonucu hem yazılı hem görsel basınımızda yer vererek her zaman çok yakından takip ediyoruz. Dernek genel merkezinin açılışında da beraberdik. Tabi aradan geçen zamanda gerek tefrişi gerekse bilgisayar sistemleriyle toplantıların, anma günlerinin yapılabileceği, üniversiteli gençlerimizin boş zamanlarında faydalanabilecekleri bir merkez haline gelmiş. Bu da bizleri çok memnun etti. Zaten çalışmalarınızı yakından takip ediyorduk, arkadaşlarımızla fırsat bulmuşken bir de ziyaret etmek istedik." dedi.

 

Kurucu genel başkanımız Prof. Dr. İrfan Ünver Nasrattınoğlu da "Dernek genel başkanımızı ve yönetim kurulunu çalışmalarında yalnız bırakmamaya çalışıyoruz. Faaliyetlerini yakından takip ediyoruz. Sağolsunlar onlar da bizim bilgi birimimizden faydalanıyorlar. Dernek genel başkanımızın zamanının çoğunu dernek faaliyetlerine ayırdığını görmekte bizleri ayrıca keyiflendiriyor. Gelecekte inanıyorum ki bu gayretlerinin semeresini fazlasıyla göreceklerdir. Bunu da fazlasıyla hakettiklerine inanıyorum." dedi.

 

Ziyaretçilere sunulan ikramların ardından hatıra fotoğrafları çekilmesiyle ziyaret sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Afyonkarahisar, basınından, Afyonkarahisar, ve, ilçeleri, dayanışma, derneği'ne, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı