Haber Detayı
09 Ocak 2019 - Çarşamba 19:51
 
Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğünden İlçe Gazetelerine Kargo indirimi
Basın İlan Kurumu Genel Müdürlüğü ile İstanbul Avrupa Yakası PTT Başmüdürlüğü arasındaki sözleşmeye dayanarak Basın İlan Kurumu Afyonkarahisar Şube Müdürlüğü’nün talebi doğrultusunda Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü arasında ilçe gazetelerine kargo indirimi konusunda bir ek protokol imzalandı.
Gündem Haberi
Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğünden İlçe Gazetelerine Kargo indirimi

PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir ile Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Selami Çalışkan’ın imzaladığı ek protokole göre Afyonkarahisar’ın ilçelerinde yayınlanan gazeteler, kendilerine verilen şifre ile İl Merkezine gönderecekleri kargo ücretlerinde yüzde 75 indirimden faydalanacaklar. Böylece PTT yeni imzalan ek protokolden önce 16 TL’ye mal olan ilçe gazetelerinin kargolarını, imzalanan bu ek protokol ile 3,5 TL’ye taşıyacak.

İmza töreninde kısa bir konuşma yaparak PTT’nin Basın İlan Kurumu’na ve ilçe gazetelerine  verdiği hizmetten memnun olduklarını bildiren Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Selami Çalışkan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nden bir gün önce imzalanan ilçe gazetelerine kargo indiriminin basına bir ikram olarak değerlendirildiğini, bu ek protokolden önce örnek sözleşme imzalayan Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Yakup Karaca, PTT üst düzey yöneticilerine ve çalışanlarına teşekkür ettiğini söyledi.

İmza törenine iştirak eden Basın Yayın Derneği temsilcileri de PTT Başmüdürü Örsdemir ile Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Çalışkan’a meslektaşları adına teşekkür ettiklerini belirttiler.

PTT’nin tüm iştigal alanlarında topluma ve devlete faydalı olmak adına çaba gösterdiğine dikkat çeken PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir, “Bu kapsamda bizlerin faaliyetlerini en güzel şekilde kamuoyuna duyuran basın kuruluşlarımıza katkı sağlamaktan dolayı memnuniyet duyuyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Afyonkarahisar, PTT, Başmüdürlüğünden, İlçe, Gazetelerine, Kargo, indirimi,
Yorumlar
Haber Yazılımı