Haber Detayı
22 Kasım 2015 - Pazar 19:46
 
AK Kadınlar Türkiye ikincisi oldu
1 Kasım seçimlerinde göstermiş oldukları gayretli çalışmalar nedeni ile AK Parti Afyonkarahisar İl Kadın Kolları Başkanı Av. Ferda Ertürk’e, Kadın Kolları Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam tarafından ikincilik plaketi verildi.
Siyaset Haberi
AK Kadınlar Türkiye ikincisi oldu

AK Parti Afyonkarahisar İl Kadın Kolları Başkanı Av. Ferda Ertürk, Ankara’da AK Parti’nin ‘105. Genişletilmiş İl Başkanları’ toplantısı sonrasında Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun takdiri ile Kadın Kolları Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam’ın elinden seçimlerde göstermiş oldukları gayretli çalışmaları sonucunda teşekkür belgesini aynı zamanda 81 ilin teşkilat performansı içinde ikincilik plaketini aldı.

GURUR VE ONUR VERİCİ BİR ÖDÜL

AK Parti Afyonkarahisar İl Kadın Kolları’nın ikinci olduğu teşkilat çalışmasında Bartın birinci, Mardin’de üçüncü oldu. Aldıkları ödül ve teşekkür belgesi ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Av. Ferda Ertürk, teşkilat olarak büyük bir mutluluk duyduklarını söyledi. Ertürk, “Gurur ve onur verici bir ödül aldık. AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanımız Lütfiye Selva Çam'ın elinden, tüm kadın kollarımızın değerli yöneticileri, üyeleri ve gönüldaşları adına aldığım tebrik ve teşekkür belgesinden dolayı teşekkür ediyor, AK kadınları onurlandırdıkları için saygı ve şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca AK Parti Afyonkarahisar İl Kadın Kolları olarak 2015 Genel Seçimleri öncesi sandık yönetim kurulu çalışmalarında il teşkilatlarımız arasında Türkiye ikincisi olmamızda emeği geçen tüm il ve ilçe teşkilat mensuplarımıza sandık yönetim kurullarımıza ve tüm üyelerimize teşekkür ederim” dedi. Haber Merkezi

Kaynak: Editör: Numan Bangir
Etiketler: afyon haber, afyon haberleri, afyon akparti, afyon siyaset
Yorumlar
Haber Yazılımı