Haber Detayı
20 Ağustos 2013 - Salı 00:00
 
AKARÇAY'DA KROS YAPACAKLAR
Beko Basketbol Ligi'nin yeni ekiplerinden Uşak Sportif Basketbol Takımı, yeni sezon hazırlıklarının için Afyonkarahisar'da kampa girdi. 10 gün boyunca İkbal Otel'de kamp yapacak olan takım, antrenmanlarını Atatürk Spor Salonu'nda, kros çalışmalarını ise Akarçay'da yapacak.
Spor Haberi
AKARÇAY'DA KROS YAPACAKLAR


Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Uşak Sportif Basketbol Takımı Genel Menajeri Fatihan Erdoğan'ı makamında kabul etti.

Ziyarette Afyonkarahisar'daki kamp alanlarının birinci lig seviyesinde olduğunu ve bundan dolayı Afyonkarahisar'ı tercih ettiklerini kaydeden Uşak Sportif Basketbol Takımı Genel Menajeri Fatihan Erdoğan, diğer takımların da kamp için Afyonkarahisar'ı tercih edebileceğini ve otel kalitesinin çok yüksek olduğunu söyledi.

Yapımı devam eden Spor Kompleksi'nin tamamlanmasıyla gerek ülkemizdeki gerekse dünyanın birçok yerindeki takımların cazibe merkezi haline geleceğini aktaran Erdoğan; bu dev projeyi ülkemize kazandırması konusunda yaptığı çalışmalardan dolayı Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a teşekkür etti.

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ise Spor Kompleksi hakkında konuklarına bilgi verdi. Afyonkarahisar Belediyesi olarak Türkiye'nin en büyük spor komplekslerinden birini ilimize kazandıracak olmanın heyecanını yaşadıklarını dile getiren Başkan Burhanettin Çoban; ise kompleksin tamamlanması ile birlikte Afyonkarahisar'ın sporda da marka şehir haline geleceğini ifade etti.

Ziyarete Belediye Meclis Üyesi Yılmaz Açıkgözoğlu, Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Zeki Kuş ve Uşak Sportif Basketbol Takımı Koordinatörü Yalçın Erdoğan katıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Beko, Basketbol, Liginin, yeni, ekiplerinden, Uşak, Sportif, Basketbol, Takımı,
Yorumlar
Haber Yazılımı