Haber Detayı
22 Aralık 2016 - Perşembe 01:13
 
Akrones Thermal Spa Convention Sport Hotel Afyon'a Yeni Bir Hava Kattı
Akrones Thermal Spa Convention Sport Hotel, kapılarını Afyonkarahisar medyasına açtı.
Ekonomi Haberi
Akrones Thermal Spa Convention Sport Hotel Afyon'a Yeni Bir Hava Kattı

Otelin Genel Müdürü Hamit Topaloğlu’nun ev sahipliğinde oteli inceleyen basın mensupları, Akrones’e hayran kaldı. Termal turizm başkenti Afyonkarahisar’da Özgür Yapı tarafından büyük yatırımlarla inşa edilen Akrones Thermal Spa Convention Sport Hotel, yüksek ihtişamı ve kalitesiyle sektördeki çıtayı ikiye katladı. Afyonkarahisar ve Türkiye’nin yeni nefesi olarak değerlendirilen Akrones, şehrin özlediği ve hak ettiği hizmet kalitesini hayata geçirdi.

 

 

Adını aldığı köklü tarihin izlerini mimarisine taşıyan Akrones Hotel, 317 oda, iki ala carte restaurant, bir ana restaurant, pastane, Spa merkezi, 2 bin kişilik balo salonu ve 310 personeliyle termal turizmin başkentine hizmet vermeye başladı. “Afyonkarahisar turizmine katkıda bulunmaya geldik” Akrones Thermal Spa Convention Sport Hotel Genel Müdürü Hamit Topaloğlu, kentteki basın mensuplarıyla akşam yemeğinde biraya gelerek, otelin konsepti hakkında bilgiler verdi. Afyonkarahisar’ın medyasını Akrones’de ağırlamaktan son derece mutlu olduğunu dile getiren Topaloğlu, şöyle konuştu: “Artık Akrones Hotel hazır ve açıldı. Büyük bir gururla otelimizi işletmeye başladık.

Bu güzel dev yatırımı Afyonkarahisar’a kazandıran Özgür Yapı ve Albay ailesine teşekkürlerimi sunuyorum. Gerçekten Türkiye’ye muhteşem bir tesis kazandırdılar. Bu birazda cesaret işi. Basın camiası olarak otelimizi gezdiniz ve kıymetini gördünüz. Biz buraya olan bir otelle pay almaya gelmedik. Biz buraya değer katmaya ve pastayı büyütmeye geldik. Afyonkarahisar’ın turizmine katkıda bulunmaya geldik.

” “Hedefimiz çok büyük” ‘Afyonkarahisar’daki turizm potansiyelinin sınırlı olduğunu iyi biliyoruz’ diyen Topaloğlu, “Sadece Türkiye’nin çeşitli şehirlerinden misafirleri buraya kabul ederek, bu oteli işletme ve ayakta tutma gibi bir şansımız yok. Bu bağlamda hedeflerimiz çok büyük. Öncelikle sıcak iş diye tabir ettiğimiz, Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan, Özbekistan ve diğer Türki Cumhuriyetlerdeki ülkeler, İran, Lübnan gibi ülkeler birinci önceliğimizi oluşturuyor. Bunların yanı sıra Avrupa’dan pek çok ülkeyle görüşmelerimiz sürüyor.

Yine hedeflerimiz arasında Norveç’te bulunuyor. İnanıyorum ki, bir iki ay içerisinde buraya misafir getirmeye başlayacağız.” dedi. “Yıl başında Aşkın Nur Yengi bizimle beraber olacak” Avrupa ve Türk kulüpleriyle gelecek sezon hazırlıkları için görüşmeler yaptıklarını aktaran Topaloğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: “UEFA ölçü ve kalite standartlarındaki, Akrones Arena ile hizmet vererek, çok sayıda futbol takımının kamp dönemlerinde hem sağlıklı hem de konforlu bir kamp süreci geçirmelerini hedefliyoruz.

 

Gerek Afyonkarahisar gerekse şehir dışından gelecek olan misafirlerimizin memnuniyetini en üst seviyede tuttuğumuz otelimizin ilk büyük organizasyonu yılbaşı olacak. Gala gecesi konuğu olarak Aşkın Nur Yengi İle bizi tercih eden misafirlerimize saat vermeden misafirlerimizin sınırsız eğlenceye doymasını istiyoruz. Yeni yıla Afyonkarahisar’ın meşhur termal suyunun rahatlatıcı ve dinlendirici etkisiyle, yenilenmiş olarak girmek, Türk ve Dünya mutfaklarından eşsiz lezzetleri tatmak ve Aşkın Nur Yengi ile doyasıya eğlenmek isteyen herkesi bekliyoruz.” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: afyon haber,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Akrones Thermal Spa Convention Sport Hotel Afyon'a Yeni Bir Hava Kattı
Akrones Thermal Spa Convention Sport Hotel Afyon'a Yeni Bir Hava Kattı
Akrones Thermal Spa Convention Sport Hotel Afyon'a Yeni Bir Hava Kattı
Akrones Thermal Spa Convention Sport Hotel Afyon'a Yeni Bir Hava Kattı
Yorumlar
Haber Yazılımı