Haber Detayı
04 Ekim 2015 - Pazar 19:23
 
Alman Bakan, Günay’la görüştü
Almanya Ekonomi Konseyi Alman Türk Ekonomi ve Çalışma Komisyonu Başkanı, Sosyal İşler, Kadın Aile Sağlık ve Uyumu Eski Bakanı Aygül Özkan, Vali Vekili Erhan Günay’ı ziyaret etti.
Gündem Haberi
Alman Bakan, Günay’la görüştü

Vali Vekili Erhan Günay ile karşılıklı bilgi alışverişinde bulunan Almanya Ekonomi Konseyi Alman Türk Ekonomi ve Çalışma Komisyonu Başkanı, Sosyal İşler, Kadın Aile Sağlık ve Uyumu Eski Bakanı Aygül Özkan nazik karşılamalarından ve misafirperverliğinden dolayı Vali Vekili Erhan Günay’a teşekkürlerini iletti.

 

EN ÖNEMLİ TERMAL MERKEZLERDEN BİRİ…

Ziyaretin kendisini çok memnun ettiğini belirten Vali Vekili Erhan Günay,  Afyonkarahisar’ın Türkiye’nin en önemli termal merkezlerden biri olduğuna değinerek Afyonkarahisar’ın tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri hakkında bilgiler verdi. TOSYÖV İl Temsilcisi İhsan Beşer, Konrad Adenauer Stiftung Türkiye Temsilcisi Dr. Colin Dürkop, Proje Koordinatörü Cüneyt Örkmez, Proje Yöneticisi Bekir Öncel’in de katıldığı ziyaretin sonunda günün anısına Vali Vekili Erhan Günay tarafından Almanya Ekonomi Konseyi Alman Türk Ekonomi ve Çalışma Komisyonu Başkanı, Sosyal İşler, Kadın Aile Sağlık ve Uyumu Eski Bakanı Aygül Özkan’a içerisinde Kocatepe figürünün yer aldığı camdan yapılmış hediyenin verilmesi ile ziyaret sona erdi.>>>Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Alman, Bakan,, Günay’la, görüştü,
Yorumlar
Haber Yazılımı