Haber Detayı
11 Mayıs 2016 - Çarşamba 17:07 Bu haber 1387 kez okundu
 
Asus Yeni Kurumsal Ürünlerini Afyon’da Tanıttı
ASUS, PRO Serisi kurumsal ürünlerini, Afyon Bölgesi’ndeki partneri, Dijital Dünya ile birlikte düzenlediği toplantıda iş dünyasına tanıttı.
Ekonomi Haberi
Asus Yeni Kurumsal Ürünlerini Afyon’da Tanıttı

Afyon NG Otel’de gerçekleştirilen toplantıda ASUS’un kurumsal dizüstü bilgisayar, masaüstü bilgisayar ve hepsi bir arada bilgisayarları görücüye çıktı. Gereksinimleri ve öncelikleri ne olursa olsun kurumların tüm iş ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanan ASUSPRO Kurumsal Serisi, kurumlara güvenilirlik, sağlamlık ve üretkenlik katan fonksiyonları ile öne çıkıyor. Hızla büyüyen işletmelerin, değişen zorlu BT ihtiyaçları ile karşı karşıya kaldığı gerçeğinden hareketle geliştirilen ve üç yıl garanti güvencesine sahip ASUSPRO Kurumsal Serisi ürünleri, sunduğu avantajlar ile işletmeleri rakiplerinin önüne geçiriyor.

 

“5 YIL GARANTİ SÜRESİ GELİYOR”

 

Toplantıda konuşma yapan ASUS Afyonkarahisar Bölge Temsilcisi Şükrü Şensoy “ASUSPRO serisi bilgisayarlar ile çok daha fazla işlemi aynı anda yapabilirsiniz. En yeni Intel işlemcilerle donatılan bu bilgisayarlar, işletmelerin daha verimli ve üretken olması için çoklu görev işlemlerini kolaylaştırır ve performansı arttırır. Ekstra ekran kartlarına ihtiyaç duymadan üç bağımsız ekran ile masaüstü çalışma alanını genişletme imkanı sunar.” dedi.

 

ASUSPRO serisi bilgisayarların performans haricinde güvenilirlik ve üretkenlik açısından sunduğu avantajlara da değinen Şensoy, konuşmasını şu şekilde sürdürdü:

 

“Bilgi ve veritabanı güvenliği, işletmeler için daima birincil önceliktir. ASUSPRO bilgisayarlar, gizli verilerinizin güvende olmalarını sağlayan yazılım ve donanım çözümleri ile birlikte gelir. ASUSPRO serisi bilgisayarlar enerji kullanımını optimize ederek endüstrideki en yüksek çevre standartlarının karşılanmasını sağlarken işletme maliyetlerini de en düşük seviyeye çeker.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Asus, Yeni, Kurumsal, Ürünlerini, Afyon’da, Tanıttı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Asus Yeni Kurumsal Ürünlerini Afyon’da Tanıttı
Asus Yeni Kurumsal Ürünlerini Afyon’da Tanıttı
Asus Yeni Kurumsal Ürünlerini Afyon’da Tanıttı
Yorumlar
Haber Yazılımı