Haber Detayı
18 Kasım 2015 - Çarşamba 19:29
 
BAŞARI ÖDÜLLENDİRİLDİ
Şemsettin Karahisari Ortaokulu 6 /A Sınıfı öğrencileri okulda yapılan deneme sınavlarında üst üste iki kez birincilik kazandı. Başarıları Pan Kafe’de kahvaltı ile ödüllendirildi.
Eğitim Haberi
BAŞARI ÖDÜLLENDİRİLDİ

Bu yıl Şemsettin Karahisari Ortaokulu olarak okulumuzda yapılan deneme sınavında üst üste iki defa birinciliği elinden bırakmayan 6/A sınıfı olduğu öğrencilerin başarısı bir kahvaltı programıyla ödüllendirildi. Etkinlikte konuşan sınıf öğretmeni Erdoğan Ölmezer, “Çocukların başarıları her zaman ödüle layıktır. Göstermiş oldukları performanslarının artarak devam edeceğine inanıyorum. Başarı artarsa ödüllerde devam edecektir” dedi. Okul Müdürü Mustafa Yaşar ise, “Başarı seviyesini daha sağlam temeller üzerine inşa eden hocalarımız sayesinde 6. Sınıftan itibaren çocuklarımızın her anında yanında olduklarımızı bilmelerini istiyoruz. Her sene eğitim öğretim başarısını bir kaç kademe artıran okulumuz hem ilimizde hem de Türkiye de dereceler elde etmeye devam ediyor” diye konuştu.  

BAŞARIDA TESADÜFE YER YOK

Afyonkarahisar’ın zeki evlatlarının hak ettiği eğitim-öğretimi vermekten gurur duyduklarını ifade eden Yaşar, “Bizim için senelerdir başarı ölçümüz Türkiye dereceleridir. Afyonkarahisar’daki çoğu dereceleri zaten elde ediyoruz. Bu sene bizim için daha anlamlı. Geçtiğimiz yıldan itibaren koçluk sistemini ilk bizim okulumuz gerçekleştirdi 6 .sınıf öğrencimizden başlayarak bütün kademelerde devam ediyor. Yapmış olduğumuz girişimlere çocuklarımızda bizleri mahcup etmeyerek başarılarımızı taçlandırmışlardır. Öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve velilerimizi tebrik ediyorum. Başarıda tesadüfe yer olmadığını iyi biliyoruz. Öğrencilerimiz gerçekten zor ve yorucu bir süreçten geçecek bizler bu başarıyı yakalamalarında yardımcı olduğumuz sürece varız. Köklü bir başarı geleneğine sahip okulumuzda yoğun ve programlı bir çalışma yürütüyoruz. Öğrencilerimize sunduğumuz zengin test soruları uygulanan denemelerle öğrencilerimizin bire bir takipleri yapılıp başarılarının devamı için canla başla uğraşıyoruz. Her şey evlatlarımız için” dedi. Yeni gün gazetesi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Afyon Haber, Şemsettinkarahisar, ortaokulu, Afyon haber, AFYONHABER,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
BAŞARI ÖDÜLLENDİRİLDİ
BAŞARI ÖDÜLLENDİRİLDİ
BAŞARI ÖDÜLLENDİRİLDİ
Yorumlar
Haber Yazılımı