Haber Detayı
09 Mart 2016 - Çarşamba 19:42 Bu haber 574 kez okundu
 
Başkan Çöl’den Sandıklı’ya müjde
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Mehmet Akif Ersoy İlkokulunda Gençlik ve Spor Bakanlığımıza bağlı, Afyonkarahisar Gençlik Merkezinin organize ettiği “Güçlü Yarınlar İçin” adlı programa katıldı.
İlçeler Haberi
Başkan Çöl’den Sandıklı’ya müjde

Afyonkarahisar Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Ertürk burada yapmış olduğu açıklamada; “Bu tür etkinlikleri Afyonkarahisarda sürekli devam ettiriyoruz. Sandıklı İlçemizde ilk defa yapmış olduğumuz bu programımız ile yarının geleceği olan küçük öğrencilerimizi bilinçlendirmeye yönelik değişik aktiviteler yapıyoruz. Hijyen ve Sağlıklı Yaşam konularında öğrenci kardeşlerimizi bilgilendiriyoruz. Bu anlamda bizlere verdiği desteklerinden dolayı Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’e teşekkür ediyorum.”dedi.

Programda söz alan Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Müdürü Ali Aktaş’ta yapmış olduğu açıklamada; “Belediye Başkanı Mustafa Çöl’e bizlere her konuda verdikleri destekten dolayı şahsım ve okulumuz adına teşekkür ediyorum.

BAŞKAN ÇÖL “GENÇLİK MERKEZİMİZ SANDIKLIMIZA HAYIRLI OLSUN”

Başkan Mustafa Çöl konu ile ilgili olarak; “Eğitim camiasından gelen bir eğitimci olarak, bu ve bunun gibi organizasyonların Sandıklıda eğitim ve öğretim gören öğrenci kardeşlerimize faydalı olacağına canı gönülden inanıyorum. Afyonkarahisarda bulunan ve bugün sizlere bu organizasyonu hazırlayan Afyonkarahisar Gençlik Merkezi’ne, çalışanlarına ve müdürümüz Ahmet Ertürk’e, ayrıca Sandıklımızda ilk defa yapılan bu organizasyon için 650 öğrencisi ile mesai harcayan M. Akif Ersoy İlköğretim Okulumuz Müdürü Ali Aktaş’a  bende teşekkür ediyorum. Buradan yeri geldiği için bir müjde vermek istiyorum. Gelecek yıl Sandıklı Gençlik Merkezimizi Sandıklımıza kazandıracağız, gerekli görüşmeleri yaptık. Önümüzdeki yıldan itibaren Sandıklı Gençlik Merkezimizin öğrenci kardeşlerimize hizmet verecek. Tüm Sandıklımıza hayırlı olsun. Eğitim, öğretim için yaptığımız ve yapacağımız çalışmalar artarak devam edecek.”dedi.

Başkan Mustafa Çöl Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulundaki faaliyetleri yerinde inceledi, öğrencilerle sohbet eden Başkan Çöl daha sonra okuldan ayrıldı.

Kaynak: Editör: Numan Bangir
Etiketler: afyon haber, sandıklı haberleri
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Başkan Çöl’den Sandıklı’ya müjde
Başkan Çöl’den Sandıklı’ya müjde
Başkan Çöl’den Sandıklı’ya müjde
Başkan Çöl’den Sandıklı’ya müjde
Yorumlar
Haber Yazılımı