Haber Detayı
24 Kasım 2015 - Salı 17:53
 
BAŞKANDAN ÖĞRETMENLERE BÜYÜK JEST
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde öğretmenleri unutmadı. İl merkezindeki tüm okullarda görev yapan öğretmenlere çeşitli hediyeler gönderen Başkan Çoban, dört okulu da ziyaret ederek öğretmenlerin bu özel gününde yanlarında oldu.
Gündem Haberi
BAŞKANDAN ÖĞRETMENLERE BÜYÜK JEST

Eğitime verdiği desteklerle büyük takdir toplayan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, her yıl olduğu gibi bu yılda 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde eğitim camiasının neferlerini unutmadı. Daha önceki yıllarda tüm öğretmenlere karanfil dağıtan ve bazı okulları ziyaret eden Başkan Çoban, bu yıl ise çeşitli hediyeler gönderdiği öğretmenlerin değerli olduklarını bir kez daha hissettirdi.

ÖĞRETMEN DEĞERİ SADECE BİR GÜN DEĞİL HER GÜN HATIRLANMALI

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ayrıca, Anafartalar Anadolu Lisesi, Yusuf Özer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Şemsettin Güneş İmam Hatip Ortaokulu ve İbrahim Evren Kız Meslek Lisesi'ni ziyaret ederek, öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutladı. Öğretmenlerin değerinin sadece bir gün değil her gün bilinmesi gerektiğini dile getiren Başkan Çoban, ülkemizin ve milletimizin aydınlık geleceği için emek veren tüm öğretmenlerin, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü tebrik etti.

DÜNYANIN EN KUTSAL MESLEĞİ

İlde eğitimin gelişmesi için Belediye olarak imkanlar dahilinde okullara destek verdiklerini hatırlatan Başkan Çoban, "Öğretmenlik dünyanın en kutsal mesleği. Afyonkarahisar'da bulunan okullarımıza birçok hizmet götürdük, götürmeye de devam ediyoruz.  Gücümüzün yettiği kadarıyla öğrencilerimizin daha iyi şartlarda okumaları, öğretmenlerimizin ise daha iyi ortamlarda eğitim vermeleri için çalışmalarımıza devam ediyoruz" diye konuştu. Ziyaret ettiği okullarda öğrencileri de unutmayan Başkan Çoban, sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti.>>> Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Afyon Haber, Başkan Çoban,
Yorumlar
Haber Yazılımı