Haber Detayı
19 Ekim 2015 - Pazartesi 21:32
 
BBP: İDAMI GERİ GETİRECEĞİZ!
Büyük Birlik Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Adayları Cemil Çoker ve Seydi Ahmet Şen seçim çalışmaları kapsamında Çay ilçesini ziyaret etti. Vatandaşla Sohbet eden BBP’liler, Teröristler için idamı geri getireceğiz” dedi.
Siyaset Haberi
BBP: İDAMI GERİ GETİRECEĞİZ!

Büyük Birlik Partisi Çay İlçe Başkanı Şükrü Erbilgin ve İl yönetim kurulu üyeleriyle Çay’da esnaf ziyareti yapıp, vatandaşlarla sohbet eden Cemil Çoker ve Seydi Ahmet Şen’e eşlik etti. Çoker, “Ülkemizin yangın yerine döndüğü ve neredeyse her gün şehit haberlerinin geldiği bir ortamda müzikli,coşkulu ve eğlenceli bir seçim çalışması yapmadıklarını” söylediler.

KOALİSYON ÇALIŞMALARI TİYATROYA DÖNDÜ 

Çoker; “Ülkemiz zor ve sıkıntılı bir süreçten geçmektedir. Böyle bir süreçte zoraki bir erken seçime gidiyoruz. Bu seçim zoraki bir seçimdir. Sayın Erdoğan’ın 7 Haziran seçimlerinden hemen sonra ‘erken seçime gidebiliriz’ sözleri seçimin kaçınılmaz olduğunu ta o günlerden ortaya koymuştu. Koalisyon çalışmaları çok sönük ve Erdoğan’ın gölgesi altında ezilen Başbakan Davutoğlu’nun koalisyon kurmama ziyaretleri çerçevesinde geçti. Kısacası koalisyon çalışmaları bir tiyatro gösterisi şeklinde geçti. Böyle bir tiyatronun sonucunda kendimizi bir erken seçimin önünde bulduk. Büyük Birlik Partisi olarak bir kasım seçimlerine yoğun bir şekilde hazırlanıyoruz. İşte bugün Çay ilçemizdeyiz” dedi.

MHP’NİN BU KONUDA VEBALİ VARDIR

“Bu gün ülkemizin en büyük sorunu terör belasıdır diyen Cemil Çoker, “Yaklaşık otuz üç yıldır PKK denilen örgütü yok edemeyen siyasi iktidarlar,bugün tüm bu beceriksizliklerine rağmen halkın karşısına çıkıp pervasızca ve yüzsüzce oy isteyebiliyorlar.Terör belasında vebali olmayan tek parti Büyük Birlik Partisidir.Bu konuda sadece bizim ellerimiz temiz. 93 yılında  DEP Milletvekillerini meclise sokan SHP-CHP’nin terör konusunda vebali vardır. Bölücü başı ve bebek katili Apo’nun idam kararının uygulanmaması ve dosyasının başbakanlıkta bekletilmesinde MHP’nin bu konuda vebali vardır. Habur’dan eli kanlı PKK katillerini ülkemize sokan, Oslo’da PKK ile pazarlık yapan, çözüm süreciyle devletimizin, vatanımızın bölünmez bütünlüğünün pazarlığını yapan AKP’nin  terör konusunda çok büyük bir vebali vardır” ifadelerini kullandı.

BECERİKSİZ PARTİLERE OY VERECEKSİNİZ

Çoker, “Terör konusunda sadece Muhsin Yazıcıoğlu ve arkadaşlarının elleri temizdir. İşte bu tertemiz ellerimizi halkımıza uzatıyor ve 1 Kasım’da halkımızdan yetki bekliyoruz. Büyük Birlik Partisinin iktidarında Terör olmaz.Olursa canına okuruz.Bize fırsat verilirse PKK’yı bir sene içerisinde yok ederiz.Bir daha analar hiç ağlamaz. Seçim beyannamemizde de var. Askerimize bizzat kurşun sıkan teröristler ve elebaşları için idam cezasını geri getireceğiz. Ya PKK’yı otuz üç yıldır bitiremeyip, kınalı kuzularımızın şehit edilmesine sebep olan beceriksiz partilere oy vereceksiniz, ya da terörü bir senede bitiririz ve idamı getirip teröristleri sallandırırız diyen Büyük Birlik Partisine oy  vereceksiniz. Safını belirle Afyonum bu seçim haysiyet seçimi. Bu seçim Türkiye’nin bölünmezden önceki son seçimi olabilir” dedi.>>>Haber Merkezi

 

Kaynak: Editör: Numan Bangir
Etiketler: BBP:, İDAMI, GERİ, GETİRECEĞİZ!,
Yorumlar
Haber Yazılımı