Haber Detayı
05 Kasım 2015 - Perşembe 21:07
 
Belediye personel'i eğitim aldı
Afyonkarahisar Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından Belediye personeline yönelik hizmet içi eğitim semineri düzenlendi.
Gündem Haberi
Belediye personel'i eğitim aldı

Afyonkarahisar Belediyesi, belediye çalışanlarının kurumsal ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak ve motivasyonlarını arttırmak amacıyla düzenlediği eğitim seminerlerine bir yenisini daha ekledi.

            Türkiye Belediyeler Birliği işbirliği ile düzenlenen seminerde, etkili iletişim ve zaman yönetimi konuları hakkında bilgi verildi. Sabah ve öğleden sonra iki ayrım oturumda gerçekleştirilen seminerde, Yrd. Doç. Dr. Gülgün Karahalil, 'etkili iletişim', Yrd. Doç. Dr. Bülent Şen ise 'zaman yönetimi' konusunda personeli bilgilendirdi.

            Seminerde, iletişim süreç ve unsurları, farkındalık ve kurum içi iletişim, halkla ilişkilerde pratik uygulamalar, etkinlik yönetimi ve sosyal sorumluluk bilinci gibi konular anlatıldı. Ezberden anlatım yapmak yerine personelle sık sık diyalog kurarak, konuların daha iyi anlaşılabilir olmasını sağlayan konuşmacılar, Belediye personelinin katılımından ve ilgisinden oldukça memnun kaldı. Afyon Haber 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Afyon Haber, Afyon Belediyesi Afyon sondakika haberleri
Yorumlar
Haber Yazılımı