Haber Detayı
26 Kasım 2015 - Perşembe 17:33
 
BİLGİSAYAR KURSU REVAÇTA
Afyonkarahisar’da gençlere yönelik yapılan faaliyetlerle ve ücretsiz kurslar ile örnek teşkil eden Afyonkarahisar Gençlik Merkezi yeni kursları ile gençlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor.
Spor Haberi
BİLGİSAYAR KURSU REVAÇTA

Afyonkarahisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerine devam eden Gençlik Merkezi bünyesinde açılan bilgisayar kursları ile bilgisayar bilmeyen kalmayacak. Afyonkarahisar’da gençlere yönelik yapılan faaliyetlerle ve ücretsiz kurslar ile örnek teşkil eden Afyonkarahisar Gençlik Merkezi yeni kursları ile gençlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Hafta içi her gün bilgisayar eğitmeni eşliğinde eğitim gören 20 öğrenci, on parmak yazım tekniği, Word, Excel, Powerpoint ve çeşitli teknikleri öğrenerek, işe girmek istediklerinde bilgisayar konusunda zorluk yaşamayacaklar.

GENÇLERİMİZ BÜYÜK İLGİ GÖSTERİYOR

Gençlik Merkezi bünyesinde açılan kurslara yoğun ilginin olduğunun belirten Spor İl yetkilileri ”Afyonkarahisar Gençlik Merkezi’nde, geleceğimizin teminatı gençlerimiz için faaliyet gösteren Gençlik Merkezi’nde branşlarında uzman eğitmenler, yediden yetmişe, geniş yaş yelpazesinde bilgi aktarıyor. Eğitimler yaş aralıklarına göre gruplara ayrılıyor ve son teknoloji ürünü bilgisayarların yer aldığı bilgisayar kursuna gençlerimiz büyük ilgi gösteriyorlar” dedi. Bilgisayar kursuna özellikle bayan kursiyerlerin ilgi gösterdiğini belirten yetkililer verilen bilgisayar kursu sonunda başarılı kursiyerlere sertifikaları verileceğini kaydetti. Kursiyerler, Afyonkarahisar Gençlik Merkezinin bilgisayar kursu açmasından memnun kaldıklarını belirterek, kursu açan yetkililere teşekkür etti.>>>Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Afyon Haber, gençlik merkezi,
Yorumlar
Haber Yazılımı