Haber Detayı
23 Aralık 2016 - Cuma 01:18
 
“Birlik ve beraberlikle kötü günleri aşacağız”
Park Afyon Alış Veriş Merkezi’ndeki esnaflara moral ziyareti gerçekleştiren Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ülkemizin içinde bulunduğu kötü durumlardan tüm halkımızın topyekün birlik ve beraberliği sağlayarak kurtulacağını söyledi.
Ekonomi Haberi
“Birlik ve beraberlikle kötü günleri aşacağız”

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Başkan Yardımcısı Mustafa Gül, Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Aktan ile birlikte Park Afyon’da bulunan işletmeleri ziyaret etti. Dev alışveriş merkezindeki işletmelere hayır işler temennisinde bulunan Serteser, ülkemizin bu zor günlerinde herkese birlik ve beraberlik çağrısında bulundu. İşletme temsilcilerinin sıkıntılarını da dinleyen Serteser, sıkıntıların çözümü noktasında her zaman desteğe hazır olduğunu söyledi.

“AKTİVİTELERİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK”

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Park Afyon AVM Müdürü Enver Şavkay, “Sayın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız alış veriş merkezindeki işletmeleri ziyaret etti. Kendisine teşekkür ediyoruz. Sağolsun kendisinin büyük desteğini görüyoruz. Ülkemiz zor günlerden geçiyor fakat bu günleri de atlatacağız. Park Afyon olarak bizler 2015 yılı eylül ayında hizmete açıldık. Afyonkarahisarlılara çok teşekkür ediyoruz. Bizlere çok destek oldular, onların sayesinde büyümeye devam ediyoruz” diye konuştu.  Park Afyon olarak aktivitelere büyük önem verdiklerini ifade eden Şavkay, “AVM’de aktivitelere büyük önem veriyoruz. Kuruluştan bu yana büyük-küçük çok sayıda aktivite gerçekleştirdik ve ilerleyen dönemlerde bu aktiviteler yapılmaya devam edecek” ifadelerine yer verdi.

“ÜLKEMİZ BU TERÖR BELASINDAN KURTULACAK”

Ziyaret sonunda konuşan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, “Günlerdir ülkemizin içinde ve dışında bağımsızlık mücadelesi veriyoruz. Bu süreçte birçok şehit verdik. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine, milletimize sabırlar diliyorum. Yaralı olanlara acil şifalar diliyorum. İnşallah bu günler geride kalacak ve ülkemiz terörden kurtulacak, hızla ilerlemeye devam edeceğiz. Bu kapsamda kentimizin güzide alış veriş merkezini ziyaret ettik. Bu tür ziyaretlerimiz diğer esnaflarımıza da devam edecek. Bu alış veriş merkezinde yurt dışından, il dışından birçok marka mevcut. Onları da ziyaret ederek moral verelim dedik. Hepsi de umutlu bir şekilde bu kötü günleri atlatarak, geleceğe daha iyi gireceğimizi ifade ettiler” diye konuştu.

“MORAL ZİYARETLERİMİZ DEVAM EDECEK”

Park Afyon, Afium gibi tesislerin kentimizin sosyal kalitesini arttırdığını ifade eden Serteser, “Hepsinin ayrı ayrı ilimize katkıları var. Çarşıdaki esnaflarımızın da büyük katkıları var. İşler bu ara yavaş olsa da önümüzdeki hafta yılbaşı nedeniyle işlerin biraz hareketleneceğini düşünüyoruz. Hepsine hayırlı bol kazançlar diliyoruz. İlerleyen günlerde diğer esnaflarımıza moral olması için ziyaretlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bu tesis birçok işadamının girişimiyle yapıldı. Böyle bir tesisi Afyonkarahisar’a kazandırdıkları için kendilerine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

“BİRLİK VE BERABERLİĞİ GÜÇLENDİRMELİYİZ”

Geleceğe umutla bakmanın birlik ve beraberliğin devam etmesiyle mümkün olacağını söyleyen Serteser, “Anadolu’da her ilden başlayarak tüm illerimizde birlik ve beraberliği koruyarak devam ettirmeli. Topyekün şekilde birlik ve beraberliğimizi güçlendirmemiz lazım. Bu birlik ve beraberliği güçlendirirsek, 2017 yılı daha umut verici olur diye düşünüyorum” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: afyon haber, atso, afyon, park,
Yorumlar
Haber Yazılımı