Haber Detayı
17 Kasım 2015 - Salı 17:14
 
“Bolvadin Maçı Çok Önemli”
Hisar Belediyespor Teknik Direktörü Ahmet Başkurt çalışmaların çok iyi gittiğini takım olarak ritim bulduklarını hazırlık maçlarında bunu da gördüklerini ilk hafta evlerinde oynayacakları Bolvadin Belediyespor maçına kadar tam bir takım olarak çıkmak istediklerini söyledi
Spor Haberi
 “Bolvadin Maçı Çok Önemli”

Bu hafta sonu kendi evinde oynayacağı 2015-2016 Futbol sezonu altıncı karşılaşması olan Bolvadin Belediyespor  maçı hazırlıklarını Şuhut’ta sürdüren Hisar Belediyespor sabah ve akşam olmak üzere çalışmalar devam ediyor. Özellikle kondisyon ve teknik varyasyonların denendi antrenmanların oldukça zevkli geçtiği belirtiliyor.  Rekabetçi bir takım olmak için çalıştıklarını belirten Teknik Direktör Ahmet Başkurt, takımın durumu değerlendirerek bazı eksiklerinin bulunduğunu ancak kısa sürede hazır hale geleceklerini söyledi. Başkurt, Demirspor maçı sonrasında karamsar bir havanın oluştuğunu ancak takım olarak bu maçta iyi mücadele ettiklerini dile getirdi..

Sezon sonu önemli

Hisar Belediyespor Teknik Direktörü Ahmet Başkurt yaklaşık bir haftadır süren çalışmalarında ve lig maçlarında iyi futbol oynadıklarını belirterek  “Daha önce de söyledim. Hisar Belediyespor´un yeri Süper Amatör  ligi değildir. Herkesin de bunu bilmesini isterim. Teknik kadro olarak bizler takıma katkı yapmak için buradayız. Futbolcularımız ise sahada tüm hünerlerini gösterip takımımızı başarıya götürmek için çaba sarf etmelidir. Önceliğimiz takım olmak. Takım gibi birlikte hareket etmek. Hazırlık maçlarında alınan sonuçlar çok önemli değil. Önemli olan oynadığımız futbol. Ortaya koyduğumuz oyun. Oyun anlayışında yaptığımız doğrular ve yanlışlar. Teknik kadro olarak yanlışları ve hataları en az indirmeye çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Afyon Haber, bolvadin, sppr,
Yorumlar
Haber Yazılımı