Haber Detayı
11 Kasım 2015 - Çarşamba 20:22
 
Bülent Eser’den, teşekkür turu
Ak Parti Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser 1 Kasım seçimlerinde sonra Merkeze bağlı köy ve beldelere teşekkür ziyareti yapmaya başladı.
Siyaset Haberi
Bülent Eser’den, teşekkür turu

İlk olarak seçim kampanyası süresince ‘Biz bu sefer 500 oyu geçeriz ‘ dedikleri Karaaslan Köyü oldu. Merkez İlçe Başkanı Eser ve yanındaki Merkez İlçe Yönetim Kurulundan oluşan heyet önce Karaaslan Köyünde yapımı devam eden 8 derslik Anaokulu ve İlköğretim okulunu gezerek Köy Muhtarından ve yüklenici firmadan bilgi aldılar.

 

BÜYÜKKALECİK’E %98 TEŞEKKÜRÜ

Merkez İlçe Teşkilatı Olağan Haftalık toplantısını 1 Kasım seçimlerinde %98 oy oranını Ak Partiden yana kullanan Büyükkalecik Beldesinde yapıldı. Başkan Eser Afyonkarahisar önce belde teşkilat binasında toplantı yaparak gündemi değerlendirdi. Toplantının ardından kahvehaneleri ve esnafı ziyaret ederek Teşekkür ettiler. Son olarak Başkan Eser ve yönetimi Merkeze bağlı köyler içinde %98 oy oranını Ak Partiye vererek birinci olan Küçükkalecik köyünü ziyaret ettiler. Burada da seçmenlere teşekkür edilerek bundan sonra hükümetin yapacağı icraatlardan bahsedildi.>>>Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Afyon Haber, afyon siyaset, afyon ak parti,
Yorumlar
Haber Yazılımı