Haber Detayı
16 Kasım 2015 - Pazartesi 16:32
 
BÜYÜKERKMEN JÜBİLESİNİ YAPTI
Uzun süredir Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Servisi’nde başarılı bir şekilde görev yapan ve meslekte 40 yılını tamamlayan Genel Cerrahi uzmanı Op. Dr. Mehmet Emin Büyükerkmen emekli oldu.
Sağlık Haberi
BÜYÜKERKMEN JÜBİLESİNİ YAPTI

Op. Dr. Mehmet Emin Büyükerkmen’in emekliye ayrılması nedeniyle Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’nde bir veda düzenlendi. Afyonkarahisar Devlet Hastanesi ameliyathane servisi tarafından organize edilen vedada oldukça duygusal anlar yaşandı.

HEPİNİZE MİNNETTARIM

Veda organizasyonuna Afyonkarahisar Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Fikret Başkan, İdari Hizmetler Başkanı Dr. Hasan Arslan, mali hizmetler başkanı Abdurrahman Temel, Afyonkarahisar Devlet Hastanesi idarecileri ve sağlık çalışanları katıldı.  Yapılan organizasyonda  konuşma yapan Op. Dr. Mehmet Emin Büyükerkmen, vedaya katılan tüm arkadaşlarına teşekkür ederek, “Cerrah olmanın ve cerrahi işlemlerin riskli ve stresli olduğunu büyük bir sorumluluk gerektirdiğini ifade etti. Mesleğe ilk başladığım dönemlerde ameliyatlar çok zor şartlarda yapılmakta idi.  Artık ameliyatlar anestezinin rahatlığında teknolojik yeniliklerin konforu ile büyük bir kolaylıkla yapılır oldu. Beraber çalıştığımız bu süre içinde beni hiç kırmadınız, her zaman saygı ve sevginizi benden esirgemediniz. Hepinize minnettarım. Hep birlikte ekip halinde çalıştık, hastalarımıza hizmet verdik. Tertemiz bembeyaz bir çalışma geçmişi ve vicdani rahatlıkla 35 yıl çalıştığım Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’nden emekli oluyorum. Hastaneden ayrılmakla ilişkilerimiz sona erecek değil. Daha samimi ve daha güzel günlerde görüşeceğimize inancım tamdır” dedi.

BÜYÜKERKMEN GÜZEL BİR ÖRNEK

Afyonkarahisar Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Fikret Başkan yaptığı konuşmada; Op. Dr. Mehmet Emin Büyükerkmen’in başarılı çalışmalarının diğer doktorlar için güzel bir örnek teşkil ettiğine vurgu yaparak,  40 yıllık cerrahi tecrübesinin birçok çalışma arkadaşımızın yaşından daha fazla olduğunu vurguladı. Afyonkarahisar halkına verdiği hizmetler ve emekleri için teşekkür etti. Veda organizasyonu Yöneticiler, idareciler ve çalışanlar ile birlikte hatıra fotoğraflarının çekilmesi sonrası Op. Dr. Mehmet Emin Büyükerkmen’in hayırlı bir emeklilik geçirmesi temennileri ile son buldu.>>>Haber Merkezi 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Afyon Haber, Afyonkarahisar, Devlet Hastanesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı