Haber Detayı
20 Kasım 2015 - Cuma 18:03
 
Büyükkalecik’te anlamlı etkinlik!
Büyükkalecik Kocatepe İlkokulu Gönülden Paylaşım etkinliği düzenledi. Etkinliğe İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın’da katılarak, destek verdi.
Eğitim Haberi
Büyükkalecik’te anlamlı etkinlik!

Büyükkalecik Kocatepe İlkokulu tarafından, dün saat 13.00’de İl Milli Eğitim Müdürlüğünce belirlenen Değerler Hareketi kapsamında Kasım ayı değeri olan “Birlik, Beraberlik, Kardeşlik (Biz Dili)” etkinliği düzenlendi.    

KATILIM YOĞUN OLDU              

Programda öğretmenler, öğrenciler, veliler ve tüm kasaba halkı birlikte hazırladıkları yiyecekleri, giyecekleri ve topladıkları kitapları standlarda sergiledikten sonra birlik beraberlik ve kardeşlik adına ihtiyaç sahipleriyle paylaştılar. Programa İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, şube müdürleri Gürbüz Bıdık, Mustafa Akçil, Muammer Demircan, A. Fevzi Özdemir, Salar Atatürk İlkokulu Müdürü Arif Aslan, Salar İlkokulu Müdürü Yakup Kadri Işıkçı, Kışlacık İlköğretim Kurumu Müdürü Ahmet Suat Taştan, Büyükkkelecik Ortaokulu Müdürü Veli Toker, Büyükkalecik Belediye Başkan Vekili Hasan Kalaycı katıldı.

METİN YALÇIN TEŞEKKÜR ETTİ

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın velilerin hazırladıkları standları gezdiği sırada hazırladıkları etkinliğin birlik beraberlik ve kardeşlik adına çok güzel bir etkinlik olduğunu belirtti. Yalçın, velilerle ve öğrencilerle ayrı ayrı sohbet ederek, velilere katılımlarından, öğretmenlere böyle bir konuda duyarlılık göstererek yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Okul Müdürü Fatma Arzu İzgördü de şahsı ve okul personeli adına İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, şube müdürleri ve tüm katılımcılara programa katıldıkları için teşekkür etti. Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: afyon haber, eğitim,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Büyükkalecik’te anlamlı etkinlik!
Büyükkalecik’te anlamlı etkinlik!
Büyükkalecik’te anlamlı etkinlik!
Yorumlar
Haber Yazılımı