Haber Detayı
30 Nisan 2018 - Pazartesi 17:20 Bu haber 295 kez okundu
 
Canser Kuzu, AK Parti'den Milletvekilliği aday adaylığını açıkladı
24 Haziran'da yapılacak Genel Seçimlerde Afyonkarahisar'dan Milletvekili aday adaylığını açıklayan Gazeteci ve Siyasetçi Canser Kuzu, resmi başvurusunu yaptı.
Siyaset Haberi
Canser Kuzu, AK Parti'den Milletvekilliği aday adaylığını açıkladı

2012 yılında başladığı siyasi çalışmalarına hiç ara vermeden devem eden, gerek yerel seçimlerde, gerek genel seçimlerde ve gerekse referandum oylamasında AK Parti adına İl merkezi, ilçe, belde ve köylerde sürekli olarak halkla buluşan Canser Kuzu, 24 Haziran genel seçimlerinde de çalışmalarını aralıksız olarak sürdüreceğini söyledi.

Afyonkarahisar'ın sorunlarına yönelik duyarlılığıyla tanınan Canser Kuzu,  ilimizin mevcut sorunlarını masaya yatırarak çözüm odaklı nelerin yapılacağı konusunda sürekli tespitlerde bulunuyor ve bu konularda çeşitli yazılar kaleme alıyor.

İlimiz merkezi dahil olmak üzere ilçelerde de gitmediği köy ve mahalle kalmayan, sürekli olarak vatandaşlarla buluşan, Ak Parti İlçe ve belde teşkilat mensuplarıyla toplantılar yapıp çalışmaları değerlendiren Canser Kuzu, Seçim stratejisini ve Milletvekilliğinin nasıl yapılması gerektiğini çok iyi bildiğini söyledi.

İl Merkezi ve İlçeler, beldeler dahil olmak üzere Merkez muhtarları ile birlikte köy muhtarlarını, Şehit Ailelerini, Gazileri ve tarlalarda çalışan kadınları dahi ziyaret edip hasbihal eden Canser Kuzu’ya tüm muhtarlardan bu yönde teşekkür mesajları ve ziyaretleri gerçekleşmiştir.

Amacının halkımıza ve bölgemize daha çok hizmet yapabilmek olduğunu söyleyen Kuzu; " AK Parti iktidarı döneminde gerçekleştirilen faaliyetler ortadadır, biz daha fazlasını yapmak istiyoruz.  AK Parti'nin Afyonkarahisar'a verdiği önem çok büyüktür. Nitekim Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan bunu her defasında dile getirmektedir.

AK Parti'nin uzlaşmacı tutumu ile kalkınmayı ön plana aldığını belirten Canser Kuzu, AK Parti Hükümetlerinin, ekonomiden dış politikaya, yatırımlardan istihdama, yolsuzlukla mücadeleye kadar önemli gelişmelere imza attığını dile getirerek önümüzdeki günlerde yapacağı proje çalışmalarıyla ilgili önemli bilgiler açıklayacağını söyledi.

3 T’DEN UZAK DURACAĞIM

Yakın zamanda meslektaşları olan Gazetecilerle de bir toplantı gerçekleştirip, çizilen yol haritasını değerlendireceklerini belirten Canser Kuzu, mesleki büyüklerinin ve kardeşlerinin fikirlerinin ve desteklerinin kendisi için çok önemli olduğunu söyledi.

 

Afyonkarahisar'ın hak ettiği yatırımları aldığını ve bundan sonra da bu hizmetlerin devamı için ve makro problemleri ile uğraşacağını ifade eden Canser Kuzu, “3 T’den uzak duracağım. Terfi, tayin, torpil için kimse bana gelemeyecek. Ben ona kapalıyım. Biz enerjimizi onlara sarf etmeyeceğiz. Öncelikle temayül yoklamasına gireceğiz, daha sonra Ak Parti'nin kendi adaylarını belirlediği aşamalara geçeceğiz. Sıralamada yerim ne olursa olsun, burada seçimlerin sonuna kadar kalacağım ve çalışacağım” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Canser, Kuzu,, AK, Parti'den, Milletvekilliği, aday, adaylığını, açıkladı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Canser Kuzu, AK Parti'den Milletvekilliği aday adaylığını açıkladı
Canser Kuzu, AK Parti'den Milletvekilliği aday adaylığını açıkladı
Canser Kuzu, AK Parti'den Milletvekilliği aday adaylığını açıkladı
Canser Kuzu, AK Parti'den Milletvekilliği aday adaylığını açıkladı
Yorumlar
Haber Yazılımı