Haber Detayı
21 Ekim 2015 - Çarşamba 14:41
 
ÇAY’DA BİRLİK VE BERABERLİK TOPLANTISI DÜZENLENDİ
AK Parti Çay ilçe Başkanlığı tarafından partinin kuruluşundan bu güne kadar görev yapmış teşkilat mensuplarına yönelik ‘Birlik ve Beraberlik’ toplantısı düzenlendi. Toplantıda konuşan İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, “Çay ilçe teşkilatımız gerçekten anlamlı bir toplantı düzenlemiş. Teşkilatımıza teşekkür ediyor, birlik ve beraberliğimiz bozulmasın diyorum” dedi.
Siyaset Haberi
ÇAY’DA BİRLİK VE BERABERLİK TOPLANTISI DÜZENLENDİ

AK Parti’nin Çay ilçesinde kuruluşundan bu güne kadar görev yapmış ilçe başkanları, yönetim kurulu üyeleri, belediye başkanları ve teşkilat mensuplarına yönelik ‘Birlik ve Beraberlik’ toplantısı düzenleyen Çay İlçe Başkanlığı, ilçede bir ilke imza atarak, 1 Kasım seçimleri öncesi birliktelik mesajı verdiler. Çay Taşhan Sarayında düzenlenen ‘Birlik ve Beraberlik’ toplantısının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Ali Çelikbaş, son günlerde birlik ve beraberliğe daha çok ihtiyaç olduğunu söyledi. AK Parti Çay İlçe teşkilatı olarak böyle bir toplantı yapmayı uygun gördüklerini dile getiren Çelikbaş, “Hepimizin son günlerde en çok istediği birlik ve beraberlik. Bu gün burada ilçe başkanlığı olarak partimizin kuruluşundan bu güne kadar partimizde görev ve hizmet etmiş partililerimizle bir araya gelmek istedik. Ülkemiz üzerinde oynan kirli oyunların farkındayız. 1 Kasım seçimlerinin önemini biliyoruz. Hep birlikte çalışarak yeniden tek başına iktidara gelerek halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

 

BİRLİKTELİĞİMİZ BOZULMASIN

Çay ilçe teşkilatının anlamlı bir toplantı düzenlemesinden dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu ifade eden İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, İlçe Başkanı Ali Çelikbaş’ın sözlerine katılarak, “Birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyenlere fırsat vermeyeceğiz” dedi. Yurdunuseven şöyle konuştu; “Gerçekten çok anlamlı bir toplantı düzenlenmiş. Partimizin kuruluşundan bu güne kadar görev yapmış ilçe başkanları, yönetim kurulu üyeleri, belde başkanları, belediye başkanları ve teşkilat mensuplarımızla bir aradayız.  İlçe başkanımız Ali Çelikbaş’ın yaptığı konuşmaya aynen katılıyorum. Birlik ve beraberliğe son günlerde çok ihtiyacımız var. Fitne ve şer odaklarına karşı birlik olmalıyız. Allah’ın izni ile bu gün burada birlikte olduğumuzu görüyorum. Böyle bir toplantının düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberliğimiz bozulmasın diyor, Allah yar ve yardımcımız olsun.”

 

TOPLANTIYA KOCA VE AÇBA’DA KATILDI

İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven’in konuşmasının ardından 22 ve 23’üncü dönem Milletvekili Ahmet Koca ile 20, 21, 22, 23 ve 24’üncü dönem Milletvekili Doç Dr. Sait Açba birer konuşma yaparak teşkilat mensuplarına hitap ettiler. Toplantıya İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, eski Milletvekilleri Ahmet Koca ve Sait Açba, İl Genel Meclis Başkanı Salih Sel, İl Başkan Yardımcıları Hüseyin Tutumlu, Hüseyin Sezen, İl Yönetim Kurulu Üyesi Abdil Tıkır, Ali Akçasu ve Süleyman Karakuş, İlçe Başkanı Ali Çelikbaş, İl Genel Meclis üyeleri, partinin kuruluşundan bu güne kadar çeşitli kademelerde görev yapmış teşkilat mensupları katıldı. 

çay ilçesinde ak parti haberleri afyon haber 03 haber medyaafyon.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇAY’DA, BİRLİK, VE, BERABERLİK, TOPLANTISI, DÜZENLENDİ, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı