Haber Detayı
22 Ağustos 2013 - Perşembe 00:00
 
Ceylan dayı, siyasete geri döndü
2004-2009 yılları arasında Bolvadin İl Genel Meclis Üyeliği yapan hayırsever iş adamı Ceylan Emet, 2014 yerel seçimlerinde AK Parti’den Bolvadin Belediye Başkanlığına aday adayı olacağını açıkladı.
Eğitim Haberi
Ceylan dayı, siyasete geri döndü

Bolvadin Ticaret Borsası eski Başkanı Ceylan Emet, “Halk tarafından, esnaflar tarafından, ilçesini çok seven gençler tarafından Belediye Başkanlığına aday adayı olmamı çok istiyorlar. Bu vatandaşların Ak Parti’den, Demokrat Parti’den, Saadet Partisinden, CHP’den, olmaları yani idareciler değil, üye veya gönül vermişlerin yoğun talep ve baskı yapmaları beni çok düşündürdü” dedi.

“AK Parti’ye müracaat edecek”

Emet, “Bolvadinli hizmete susamış, ‘parti önemli değil, yeter ki hizmet gelsin, yatırımlar gelsin, göç verme önlensin, göç alan ilçe olalım, çığ gibi büyüyen gençliğin önü açılsın’ istiyorlar. Düşündüm, çok düşündüm, ‘İlçemin bana ihtiyacı varsa bende seve seve elimi taşın altına koyarım’ dedim ve aday adayı olmaya karar verdim. Hangi partiden derseniz, Ak Partiye müracaat edeceğim. Çünkü Ak Parti benim nazarımda 1946′da kurulan Demokrat Partinin devamıdır” diye konuştu. Ceylan Emet’in önümüzdeki günlerde resmi olarak AK Parti’ye adaylık müracaatında bulunması bekleniyor.>>haber merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: 20042009, yılları, arasında, Bolvadin, İl, Genel, Meclis, Üyeliği, yapan, hayırs
Yorumlar
Haber Yazılımı