Haber Detayı
25 Ekim 2015 - Pazar 19:41
 
ÇOBAN, MAHALLELERİN SIKINTILARINI DİNLEDİ
2009 yılından bu tarafa mahalle muhtarlarını dinlemeyi gelenek haline getiren Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, hafta sonu yine muhtarlarla bir istişare toplantısı gerçekleştirdi. Oruçoğlu Termal Otel'de düzenlenen toplantıya Başkan Yardımcıları ve Daire Müdürlerinin yanı sıra Birim Sorumluları da katıldı.
Turizm Haberi
ÇOBAN, MAHALLELERİN SIKINTILARINI DİNLEDİ

2016 PROGRAMI ANLATILDI

Toplantıda Afyonkarahisar Belediyesi'nin önümüzdeki süreçte yapacağı çalışmalardan bahseden Başkan Burhanettin Çoban, mahallelerin sıkıntılarını dinledi. Daire Müdürlerinin de söz aldığı  toplantıda müdürler yıl içerisinde gerçekleştirdiği çalışmaları muhtarlara anlattı. 2016 yılında yapılacak çalışmaların plan ve programının da anlatıldığı toplantıda.  Fen İşleri, İmar Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Kanalizasyeri Müdürlüğü, Veteriner İşleri Müdürlüğü, Su İşleri Müdürlüğü gibi yatırımcı müdürlüklerin yıl içinde ne gibi çalışmalar yaptığı, önümüzdeki süreçte ise neler yapacağı masaya yatırıldı. Mahalle Muhtarları ise toplantının oldukça  verimli geçtiğine dikkat çektiler. Afyonkarahisar Belediyesi'nin  mahallelerin hem alt yapısına, hemde üst yapısına büyük önem verdiğini aktaran muhtarlar, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve ekibine teşekkür ettiler.

 

KAPIMIZ HER ZAMAN AÇIK

Toplantı sonunda kısa bir açıklamada bulunan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, mahalle muhtarlarına önem verdiklerini ifade ederek, "2009 yılından bu tarafa büyük işler başardığımıza inanıyoruz. Belediye Başkan Yardımcılarım ve daire müdürlerim ile bu toplantıyı gerçekleştirdik. Talep ve şikayetlerinizi tek tek not aldım. Her bir mahallemizin sıkıntılarını ve taleplerini yakından biliyorum.  Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da gönül rahatlığıyla gelip kapımı çalabilir, sıkıntılarınızı anlatabilirsiniz" diye konuştu.>>>Haber Merkezi

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇOBAN,, MAHALLELERİN, SIKINTILARINI, DİNLEDİ, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı