Haber Detayı
24 Kasım 2015 - Salı 20:13
 
Çorbada Kütahya’nın Da Tuzu Var
Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın'ın ilçe üniversite öğrencilerine yönelik başlattığı ücretsiz sabah çorbası projesine, Kütahya Porselen San. A. Ş. den destek geldi.
İlçeler Haberi
Çorbada Kütahya’nın Da Tuzu Var

Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın'ın ilçe üniversite öğrencilerine yönelik başlattığı ücretsiz sabah çorbası projesine, Kütahya Porselen San. A. Ş. den destek geldi. "Çorbada bizim de tuzumuz olsun" diye düşünen Kütahya Porselen San. A. Ş. , Başkan Kargın'ın projesine destek vermek amacıyla Emirdağ Belediyesi bünyesinde bulunan Aşevi'ne büyük bir jest yaparak, 250 adet çorba kasesi ve altlığı ile 50 adet servis tabağını hediye olarak gönderdi.

KÜTAHYA PORSELENDEN İNCE DAVRANIŞ

Kütahya Porselen San. A. Ş. nin Emirdağ Belediyesi Aşevi'ne yaptığı bu jest ise Aşevi demirbaş defterine 'Kütahya porselenin hediyesi' olarak kayda geçirildi. Kargo ücretini dahi ödeyerek, Aşevi'ne hiçbir masraf çıkarmadan ürünlerini hediye olarak göndererek katkı sağlayan Kütahya Porselen San. A. Ş. ne ve Kütahya Porselen yetkililerine yaptıkları jestten dolayı teşekkür ederiz.>>> Haber Merkezi 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Afyon Haber, emirdağ,
Yorumlar
Haber Yazılımı