Haber Detayı
05 Ağustos 2014 - Salı 00:00
 
Dinar’a Büyük Hizmetler Yap Başkan
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli Dinar’a ziyarette bulundu. Afyonkarahisar ilçelerini gezen Bahçeli, Çay ziyareti akabinde Dinar’a gelerek vatandaşlar ile buluştu.
Siyaset Haberi
Dinar’a Büyük Hizmetler Yap Başkan

Dinar girişi Suçıkan Park tesislerinde Sayın Devlet Bahçeli’yi; Belediye Başkanı Saffet Acar, MHP MDK Üyesi Av. Öncül Kazancı, belediye meclis üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı İbrahim Acar, MHP ilçe yönetimi ve vatandaşlar karşıladı. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli’yi ve beraberinde bulunan heyeti ev sahibi olarak Belediye Başkanı Saffet Acar tarafından kısa süreliğine tesiste ağırlandı. Yapılan ikram sonrasında Belediye Hizmet binası geçildi. Belediye Bandosunun mehter marşı ile karşılanan Genel Başkan Bahçeli, ilk olarak belediye önünü hınca hınç dolduran vatandaşları selamladı. Başkanlık makamına geçen Bahçeli ve beraberinde bulunan heyet burada 2014 yerel seçimlerinde oyunu artırarak ikinci kez belediye başkanı seçilen Saffet Acar’ı tebrik etti.

Dinar’a En Büyük Hizmeti Yapacağız

Belediye Başkanı Saffet Acar, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli’ye hoş geldiniz diyerek şunları söyledi; “Genel Başkanım, ilçemize ziyaretinizden dolayı bizlere mutluluk verdiniz, teşrifinizle onur duyduk, gurur duyduk. 2009 yılı yerel seçimlerinde başkanlığı kazanarak Belediyemizi beş yıl yönettik. 2014 yerel seçimlerinde yüzde 60 oranla tekrar Dinarlı halkımızın teveccühü ile bir beş yıl daha göreve geldik. İnşallah sizlere layık olabilme, ilçemizin çıtasını yükselte bilme adına meclisimle, yönetimimle, çalışanımla hizmet vermeye çalışıyoruz. Geldiğimiz nokta itibarı ile son derece iyiyiz. Belediyede başarılı bir beş yılımızı tamamladık, inşallah ikinci bir beş yılımızlada bu başarımızı biraz daha yukarıya çekme hedefimiz var. Dolayısıyla ben tekrar hoş geldiniz diyorum, şeref verdiniz.”

Bahçeliden, Başkan, Acar’a Tebrik

Makamda yapılan tebrik sonrasında belediye önünü dolduran vatandaşlara hitab etmek için kürsiye geçen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli, burada vatandaşları selamlayarak bir konuşma gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Saffet Acar’ı, yapmış olduğu konuşma öncesinde bir kere daha tebrik eden Genel Başkan Bahçeli, Saffet Acar’ı belediye başkanı seçtikleri için Dinarlı vatandaşlara, Milliyetçi Hareket Partisi olarak teşekkürlerini ve şükranlarını sundu. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli; ülke gündemi, komşu ülkelerde yaşanan olaylar,  iç siyaset ve 10 Ağustos’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi konu başlıklı konuşma yaptı. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı adayı Prof. Dr. Sayın Ekmelettin Mehmet İhsanoğlu içinde 10 Ağustos seçimlerinde Dinarlı vatandaşlardan destek istedi. Belediye önünde yapılan konuşma sonrasında Genel Başkan Bahçeli, Başkan Saffet Acar ve beraberlerinde bulunan heyet, Dinar Ticaret Odası Binasına giderek Sayın Ahmet Hakan Uyan’ı makamında ziyaret ettiler. Yapılan ziyarette Uyan, Dinar’ın ekonomisi ve yatırımlar hakkında Bahçeliye bilgi verdi. Ziyaret sonrasında Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, Başkan Saffet Acar ve heyet, Başmakçı ilçesine giderek Belediye Başkanı Ayhan Gönüllü’ye ziyarette bulundu. Genel Başkan Sayın Devlet Bahçeli tarafından burada da vatandaşlara yapılan konuşma sonrasında; Belediye Başkanı Saffet Acar, MHP MDK Üyesi Av. Öncül Kazancı, Dinar belediyesi meclis üyeleri, MHP İlçe Başkanı İbrahim Acar ve MHP ilçe teşkilatı tarafından yolcu edilerek uğurlandı.

MHP Tam Kadro Dinarda

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli yapmış olduğu Dinar ziyaretinde ki beraber geldiği heyet şunlar; Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri Bursa Milletvekili Sayın İsmet Büyükataman, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Şevkat Çetin, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Sayın Celal Adan, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Gaziantep Milletvekili Sayın Semih Yalçın, Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Mehmet Parsak, Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Kadir Şekerci, Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Kemalettin Yılmaz, Genel Başkan Baş Danışmanı Sayın İzzet Ulvi Yönter, Genel Başkan Baş Danışmanı Sayın Ahmet Selim Yurdakul, Genel Başkan Baş Danışmanı Sayın Metin Özkan, MHP Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sayın Olcay Klavuz, Afyonkarahisara Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Aziz Aslan ve il yönetimi.  >>Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Milliyetçi, Hareket, Partisi, Genel, Başkanı, Dr, Devlet, Bahçeli, Dinar’a, ziya
Yorumlar
Haber Yazılımı