Haber Detayı
26 Temmuz 2013 - Cuma 13:38
 
Dinar Belediyesi Yoğun Çalışıyor
Dinar Belediyesine bağlı temizlik ekipleri çalışmalarını tüm hızla devam ettiriyor.
Magazin Haberi
Dinar Belediyesi Yoğun Çalışıyor

Ramazan Bayramı öncesi temizlik çalışmalarını hızlandıran ekipler, Asri Mezarlıkta bulunan merdiven yapımını bitirdi. Merdiven çalışmalarının yanı sıra mezarlığın temizliğini de gerçekleştiren belediye ekipleri, çarşı merkezi olmak üzere en ücra köşelere kadar süpürme, çöp alma ve detaylı temizlik işlerine devam ediyor.

Alzemier Evi’ne Havuz

Eski Denizli yolu üzerinde bulunan ve belediyeye devri gerçekleştirilen Meteroloji binası bilindiği üzere Alzemier evi kurulması için çalışmalar başlatılmıştı. Dinar’da ikamet eden ve bu hastalığa tutulan vatandaşlar sabah evlerinden alınıp burada her türlü bakımları yapıldıktan sonra tekrar evlerine götürüleceği müjdesi Belediye Başkanı Saffet Acar tarafından verilmişti. Bu girişimlerin akabinde Alzemir evinde bulunan havuz yapım çalışmaları sona erdi. Bina içi ve çevre düzenlemelerinin ardından hizmete girecek olan Alzemier evinde sona doğru yaklaşılıyor.

Doğalgaz Çalışmaları Devam Ediyor

2013 yılı yol yapım ve doğalgaz çalışmaları devam ediyor. Afyon Doğalgaz ekipleri Sanayi Mahallesi, İncirli Mahallesi ve Pazar mahallesinde  hat döşeme çalışmalarını yürütüyor. Edinilen bilgiye göre çalışmaların hızlı bir şekilde devam ettiği ve bir an önce doğalgazın döşenen caddelere verileceği öğrenildi.>>görüntü

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dinar, Belediyesine, bağlı, temizlik, ekipleri, çalışmalarını, tüm, hızla, devam
Yorumlar
Haber Yazılımı