Haber Detayı
09 Aralık 2016 - Cuma 16:53 Bu haber 775 kez okundu
 
EĞİTİM BİR-SEN DİNAR’DA BİR DİZİ ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ
Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şube Başkanı Sayın Abdullah ÇELİK ve Şube Başkanvekili Sayın Mustafa ARSLAN Dinar İlçe Yönetimi eşliğinde ilçemizde bir takım ziyaretlerde bulundular. Dinar Kaymakamı Sayın Mustafa ŞAHİN, Dinar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hasan TAHTAOĞLU, Şube Müdürü Ali GÜNEŞDOĞAR, İlçe Milli Eğitim Personeli ve Ak Parti İlçe Başkanı Burhanettin YÜKSEL'i ziyaret ederek ilçemiz ile ilgili görüş alış verişinde bulundular.
Eğitim Haberi
EĞİTİM BİR-SEN DİNAR’DA BİR DİZİ ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ

Eğitim-Bir-Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şube Başkanı Abdullah ÇELİK çeyrek asır önce, adalet, hak ve özgürlük misyonuyla çıktıkları sendikal yolculukta tarihi kazanımlar listesinin altına imza attıklarını, mazlum ve mağdurların umudu, milletin sesi, eğitim çalışanlarının sözcüsü olduklarını ifade ederek, “Geleceğimizi yönetici ve öğretmenlerimizle birlikte inşa edeceğiz.” dedi.

Eğitim çalışanlarının tercihine ve teveccühüne mazhar olarak onların irade tevdiiyle gerçekleşen hizmet kolunda genel yetkili sendika olmayı bir hamaset ve atalet konusu değil, tam tersi, emanet bilip bu emanetin yüklediği sorumlulukla sendikacılığın ideallerini ülkenin gerçekleriyle harmanlayarak en büyük sendika olmanın hakkını vermeye gayret ettiklerini belirten Abdullah ÇELİK; "Dinar'da da eğitim adına güzel işler yapılıyor. Görüyorum ki yetkililer de eğitim için mesai harcıyorlar. Samimi ve güzel bir birliktelik oluşmuş. Değerler eğitimi kapsamında da Dinar'dan inşaallah güzel örnek projeler olacaktır. Bu konuda da zaten Dinar için de ne gerekiyorsa İlçe Temsilciliğimiz sorumluluk almaya, elini taşın altına koymaya hazırdır. Maksadımız iyi insan yetiştirmektir. Başarılı ve aynı zamanda ahlaklı bir nesil yetiştirmek ecdadımıza olan en büyük borcumuzdur." dedi.

 

Eğitim-Bir-Sen Dinar İlçe Temsilcisi Murat Nail ÜNER, "Gerçeklere yaslanmayan hiçbir şey geleceğe doğru adım atamaz. Sendikamız, bu fiziksel gerçeklikten mülhem sosyal ilkeyi kurumsal hayatına eksiksiz uyguladığı için tüm ülke sathında hacimsel olarak genişlemekte, yaptığı nitelikli organizasyonlarla da özgün duruşunu perçinlemektedir. Dinar'da da hedefimiz 500 üyeye ulaşmak inşaallah. Dinar'da yetkiyi alma sürecindeki katkılarından dolayı ilçe temsilcilik yönetimine, okul idarecilerine, iş yeri temsilcilerine ve emeği geçen tüm üyelerimize ilçe yönetim kurulu olarak teşekkür ediyoruz. Bu uhuvvetin mayasını vuranlara, emek emek, ilmek ilmek büyütenlere, kardeşliğin harcını karanlara, gecesini gündüzüne katanlara, tek bir üye için dağ aşıp yollara karışanlara, gönülden koşturup gönüllere ulaşanlara, bire bin olarak katılanlara selam olsun. Afyonkarahisar'daki tüm ilçe teşkilatlarımıza, üyelerimize muhabbetlerimizi iletiyor bu verimli ziyaret için Şube Başkanımız, değerli büyüğümüz Abdullah ÇELİK ve Başkanvekilimiz Mustafa ARSLAN'ın nezdinde il yönetim kurulumuza şükranlarımızı sunuyoruz." dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: afyon haber,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
EĞİTİM BİR-SEN DİNAR’DA BİR DİZİ ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ
EĞİTİM BİR-SEN DİNAR’DA BİR DİZİ ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ
EĞİTİM BİR-SEN DİNAR’DA BİR DİZİ ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ
EĞİTİM BİR-SEN DİNAR’DA BİR DİZİ ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ
Yorumlar
Haber Yazılımı