Haber Detayı
18 Temmuz 2019 - Perşembe 12:30
 
Ekrem coşkun dönerleri afyon'da
Türkiye'de 210 şubesi ile hizmet vermekte olan Ekrem Coşkun Dönerleri 211. Şubesini Afyonkarahisar'a açtı. Afyonkarahisar'da da sevenleriyle buluşan Ekrem Coşkun Dönerleri Afyon Ticaret ve Sanayi Odası'nda (ATSO) 25. Meslek Komitesi olan Hizmet ve Turizm Komitesi'nde Meclis Üyesi olan Sait Kılıçarslan tarafından açıldı.
Ekonomi Haberi
Ekrem coşkun dönerleri afyon'da

Afyonkarahisar'a açılan Ekrem Coşkun Dönerleri sevenleriyle buluştu. Ne Yediğini Bilmek Herkesin Hakkı sloganıyla yola çıkan ve hizmet sektöründe önemli bir marka haline gelen Ekrem Coşkun Dönerleri  Afyonkarahisar'ın sevilen iş adamlarından Sait Kılıçarslan tarafından memleketimizde hizmet vermeye başladı. Hisar Gazetesi'ne konuşan KIlıçaraslan Kahve Ateşi ile birlikte Ekrem Coşkun Dönerleri olarak ta sık sık karşımızda ve hizmet vermeye devam ediyor.

HİZMET SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYOR

5 yıldır Afyonkarahisar'da ikamet eden iş adamı Kılıçarslan  Hisar Gazetesi'ne konuştu.Kendisi ile ilgili bilgi aktaran Kılıçarslan," Ben 5 yıldır Afyon'da ikamet ediyorum aslen Yozgatlıyım ama artık Afyon'lu olduk bir zaman sonra. Yaklaşık 20-25 yıldır Hizmet sektöründeyim ayrıca Afyon'da Ticaret Odası'nda bulunan 25. Meslek Komitesi olan Hizmet ve Turizm Komitesi'nde Meclis Üyesiyim. Aynı zaman da Tüm Sanayiciler ve İş Adamları Derneği'nde(TÜMSİAD) yönetimdeyim. Afyon'da işlerine devam eden Yozgatlı bir kardeşinizim" diyerek kendisini tanıttı.

TÜM HEMŞERİLERİMİZİ BEKLİYORUZ

Açılışı gerçekleşen Ekrem Coşkun Dönerleri hakkından bilgi aktaran Kılıçarslan," 2014 yılında kurduğumuz bir yer burası. Kahve Ateşi olarak hizmet verdiğimiz bir markamız daha var 5 yıldır dünya mutfağından ürünler ve dünyada ki kahve çeşitleri, kendimize özgü türk kahvelerimiz ile müşterimizin karşısına çıkıyoruz. Bu işletmemizin yanına bir de Ekrem Coşkun Dönerleri'ni kattık artık bugün itibariyle Afyon'lu vatandaşlarımızın karşısına yeni bir hizmetle çıkıyoruz. Özel soslu, marineli dönerimizle hizmet vermekteyiz ayrıca yüzde 100  helal sertifikalı İSO kalite belgelerine sahip olan dönerimizi müşterilerimizin beğeneceğine eminiz. Tüm hemşerilerimizi lezzetimizi tatmaları için bekliyoruz" şeklinde konuştu.

AYSEL BÜYÜKKORKMAZ/ÖZEL

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ekrem, coşkun, dönerleri, afyon'da,
Yorumlar
Haber Yazılımı