Haber Detayı
19 Kasım 2015 - Perşembe 18:59
 
Emirdağ Ankara’ya Çıkarma Yaptı
1 Kasım seçimlerinden başarıyla çıkan AK Parti Emirdağ İlçe Başkanlığı, Ankara'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. AK Parti Emirdağ İlçe Başkanı İnş.Yük.Müh.Serkan Koyuncu ve yönetim kurulu üyelerinden Ethem Gözel, Abdülkadir Yıldırım, Yakup Yılmaz Ankara'da görüşmeler gerçekleştirdiler.
İlçeler Haberi
Emirdağ Ankara’ya Çıkarma Yaptı

İlk olarak AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Çevre ve Orman Bakanı Prof.Dr.Veysel Eroğlu'nu makamında ziyaret eden ekip, Bakan Eroğlu'na hayırlı olsun dileklerini ilettiler ve istişarelerde bulundular. Daha sonra TBMM'ye geçen AK Parti Emirdağ İlçe Başkanlığı ekibi burada AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya ile bir araya geldi ve hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

EMİRDAĞ’DA ÖNEMLİ GELİŞMELER OLACAK

Programla ilgili bir açıklama yapan AK Parti Emirdağ İlçe Başkanı İnş.Yük.Müh.Serkan Koyuncu: "Memleketimizin geleceğine yön verecek olan sayın Bakanımız Veysel Eroğlu ve milletvekillerimizle teşkilat olarak bir araya geldik. Bu görüşmelerde kendilerine Emirdağ'dan selam götürdük ve yeni dönem milletvekilliklerine hayırlı olması dileklerimizi ilettik. Emirdağ'ımıza yapılması planlanan yeni projeler hakkında ve projeler hakkında görüşmelerde bulunduk. Önümüzdeki dönem Emirdağ'da önemli gelişmeler olacak ve bizler de bunu vatandaşlarımızla paylaşacağız. Hatice Dudu Özkal hanımefendinin programlarından dolayı Afyonkarahisar'da bulunduğu için kendisine yapacağımız hayırlı olsun ziyaretini bir sonraki programda gerçekleştireceğiz" dedi. AK Parti Emirdağ heyeti, ziyaretlerinde Emirdağ yöresine ait sayalı bebek hediye etti.>>>Haber Merkezi 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Emirdağ, afyon haber,
Yorumlar
Haber Yazılımı