Haber Detayı
14 Haziran 2016 - Salı 15:19
 
Emirdağlı Çapa, Bolu Spor'unbaşına Geçti
Boluspor'da Emirdağlı Fuat Çapa dönemi başladı. PTT 1. Lig takımlarından Boluspor'da teknik direktörlük görevine Fuat Çapa getirildi.
Spor Haberi
Emirdağlı Çapa, Bolu Spor'unbaşına Geçti

Kulübün Karaçayır mahallesinde bulunan tesislerinde Çapa ile 2 yıllık sözleşme imzalandı. İmza törenine Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkcı ve yönetim kurulu üyeleri ile takımın yeni teknik direktörü Fuat Çapa ve teknik ekibi katıldı.

 

2 YIL SONUNDA SÜPER LİG'DE GÖRÜRÜZ

Boluspor Kulübü Başkanı Çarıkcı, Fuat Çapa ile 2 yıllık bir mukavele imzaladıklarını ifade ederek, "Fuat Çapa Boluspor'un kısa, orta ve uzun vadedeki planlarında bize değer ve güç katacak. Kendisine bu konuda da çok inandığım için 2 yıllık bir mukavele yaptık" dedi. Fuat Çapa ise amaçlarının Süper Lige çıkmak olduğunu belirterek, "Çıktığımızda yapacağımız 3-4 transferle o ligde kalıcı olmak, başarıyı yakalamak önemli. Aynı zamanda da altyapıdaki gençlerimizi A takımda değerlendirmek Boluluların en büyük arzusu olacaktır. Biz de bunu gerçekleştirmek için ekibimizle bütün gayretimizi göstereceğiz" diye konuştu. Kulüp yönetiminin eldeki imkanlar doğrultusunda bir hedef belirlediğini kendilerinin de teknik adamlar olarak bu hedefleri gerçekleştirmek için gayret gösterdiğini kaydeden Çapa, "Çünkü bu işler kaynakla olduğu ve kaynağı da yönetimler oluşturduğu için teknik adamlar eline gelen malzeme ile en iyisini yapmaya çalışır. İnşallah 2 yıl sonundaBoluspor'u Süper Lig'de görürüz" açıklamasında bulundu. Konuşmaların ardından Fuat Çapa, 2 yıllık sözleşmeyi imzaladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: emirdağ, spor, bolu, spor,
Yorumlar
Haber Yazılımı