Haber Detayı
16 Ağustos 2013 - Cuma 00:00
 
'ESNAFIMIZ HERŞEYİN EN İYİSİNE LAYIK'
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 19 Ağustos Pazartesi günü temel atma töreni gerçekleştirilecek Kapalı Pazaryeri öncesi esnaf odası başkanlarıyla bir toplantı gerçekleştirdi.
Ekonomi Haberi
'ESNAFIMIZ HERŞEYİN EN İYİSİNE LAYIK'

Temel atma törenine tüm oda başkanlarını ve esnafımızı davet eden Başkan Burhanettin Çoban, bir seçim vaadini daha gerçekleştirecek olmanın mutluluğunu yaşadığını ifade etti. Afyonkarahisar esnafının her şeyin en iyisine layık olduğunu kaydeden Başkan Burhanettin Çoban eski otogar alanına inşa edilecek pazaryerinin modern tasarımı ve kapasitesiyle bölgenin en büyüğü olacağını ifade etti. Asansör ve yürüyen bant sisteminin bulanacağı pazaryerinin, halkımızı ve esnafımızı yazın sıcaktan, kışın soğuktan koruyacağını dile getiren Başkan Burhanettin Çoban, Kapalı Pazaryerini Kasım ayı içerisinde hizmete almayı hedeflediklerini söyledi.

'BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ'

Pazaryerinde esnafımız ve halkımızın rahatı için her şeyi düşündüklerini dile getiren Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, oda başkanlarının görüş ve önerilerini de aldı. Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ın Kapalı Pazaryerinin kısa bir süre içinde hizmete alınacak olmasından büyük memnuniyet duyan oda başkanları, "Göreve geldiğinizden bu tarafa bizim fikirlerimize, önerilerimize ve eleştirilerimize hep açık oldunuz. Seçim öncesi vaatlerinizden olan Kapalı Pazaryerini sözünüzü de tutarak esnafımıza layık pazarı ilimize kazandıracağınızdan dolayı büyük memnuniyet duyuyoruz. Temsil ettiğimiz kesim adına size ve ekibinize teşekkür ederiz. . " dediler. Ziyarete Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı M. Emin Birliktir, Kahveciler Odası Başkanı Atilla Kocabaş, Bakkallar Odası Başkanı Cengiz Üstün, Sebzeciler ve Meyveciler Esnaf  Odası Başkanı Ergül Aykın, Ağaç İşleri Odası Başkanı Mehmet Küçükuygur, Giyim Eşyaları Odası Başkanı Hüseyin Karnıbüyük, Ayakkabıcılar Odası Başkanı Şükrü Kostak, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mevlüt Ülker, Kasaplar Odası Başkanı İbrahim Yörük, Berberler Odası Başkanı Ahmet Tan, Elektrikçiler Odası Başkanı Mehmet Karagöz, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Genel Sekreteri Oğuzhan Caymaz katıldı.>>görüntü

Kaynak: Editör:
Etiketler: Belediye, Başkanı, Burhanettin, Çoban, 19, Ağustos, Pazartesi, günü, temel, atma
Yorumlar
Haber Yazılımı