Haber Detayı
20 Mart 2018 - Salı 18:39
 
ESOB’DAN, BAŞKANLARA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Afyon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdülkadir Konak ve Başkan Vekili Atilla Kocabaş, ilçe meslek odası başkanlarına hayırlı olsun ziyaretine çıktılar.
Gündem Haberi
ESOB’DAN, BAŞKANLARA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen genel kurullarla başkanlığa seçilen başkanları ziyaret eden Konak ve Kocabaş, başkanlarla istişare etti, dert ve sıkıntılarını dinledi.

Çay Esnaf Odası Başkanı Ceylan Güler, Çay Şoförler Odası Başkanı Muhterem Fidan, Sultandağı Esnaf Odası Başkanı Bilal Şeker, Bolvadin Şoförler Odası Başkanı Mehmet Türker, Bolvadin Esnaf Odası Başkanı İbrahim Çürük, Emirdağ Esnaf Odası Başkanı Muzaffer Aşık ve Bayat Esnaf Odası Başkanı Harun Bayrak’ı ziyaret eden  ESOB Başkanı Konak, “Ziyaretlerimiz bugüne mahsus bir durum değil. Bizler elimizden geldiği gibi tüm odalarımızı ziyaret ederek görüşmeler yapıyoruz. Bu ziyaretlerimiz, kongrelerinde başarı göstererek başkanlığa seçilen arkadaşlarımıza hayırlı olsun ziyaretleridir. Bilindiği üzere, yönetim kurulları toplantılarımızı uzunca bir süredir ilçelerimizde gerçekleştirmeye başladık.  Bu geleneği devam ettirecek, ilçelerimizdeki arkadaşlarımızla yeniden hep birlikte olacağız” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ESOB’DAN,, BAŞKANLARA, HAYIRLI, OLSUN, ZİYARETİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı