Haber Detayı
07 Kasım 2017 - Salı 22:06 Bu haber 502 kez okundu
 
ESOB YÖNETİM KURULLARI YOL HARİTASINI BELİRLEDİ
Afyon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği yönetim, denetim ve danışma kurulları toplandı. Abdülkadir Konak başkanlığında toplanan ESOB yönetimleri, esnaf oda başkanlarının dilek ve temennilerini tek tek dinledi.
Gündem Haberi
ESOB YÖNETİM KURULLARI YOL HARİTASINI BELİRLEDİ

2018 yılı ocak ayında başlayacak oda seçimleri için yol haritasını gözden geçiren başkanlar, görüşlerini açıkladı, yapılması planlanan  çalışmaları anlattı.

ESOB Başkanı Abdülkadir Konak, seçimlerin birlik ve beraberlik içinde geçmesini istediklerini belirterek “Hiç  bir zaman yıkıcı ve ayrıştırıcı olmadık. Bizden sizden diye bir ayırım yapmadık. Her yerde sıkıntısız seçim yapılması için her çabayı göstereceğiz” dedi.

5 MEHMET BAŞKANLA HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRDİ

Afyon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdülkadir Konak, toplantı sonunda ESOB  bünyesindeki adı Mehmet olan 5 başkanla hatıra fotoğrafı çektirdi.

ESOB Başkanı Konak, Afyon Elektrikçiler Odası Başkanı Mehmet Karagöz, İhsaniye Esnaf Odası Başkanı Mehmet Yılmaz, Çobanlar Esnaf Odası Başkanı Mehmet Üçağıl, Bolvadin Şoförler Odası Başkanı Mehmet Türker ve Elektrikçiler Odası Başkan Vekili Mehmet Büyükbezgin ile bir araya geldi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ESOB, YÖNETİM, KURULLARI, YOL, HARİTASINI, BELİRLEDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı